خبر

 • تک بورد - کینگستون سال گذشته برترین تولید کننده ماژول DRAM بود و تقریباً 80 درصد بازار را در اختیار داشت

  کینگستون سال گذشته برترین تولید کننده ماژول DRAM بود و تقریباً 80 درصد بازار را در اختیار داشت
  19 روز و 7 ساعت قبل

  مانند بسیاری از صنایع ، تولیدکنندگان DRAM به لطف افزایش تقاضا برای لپ تاپ و کامپیوترهای رومیزی ، سال 2020 سودآوری داشتند ، که نتیجه آن این بود که بسیاری از افراد ناگهان از خانه کار می کنند و یاد می گیرند. کینگستون دوباره بالای توده نشسته بود ، که 78 درصد کل بازار را به خود اختصاص داد.

  بر اساس گزارش TrendForce ، محموله های نوت بوک در سال 2020 26 درصد افزایش یافته است. این ، همراه با جهش محموله های رومیزی ، به معنی افزایش تقاضای DRAM است. درآمد ماژول سالانه حدود 5 درصد افزایش یافت و به 16.9 میلیارد دلار رسید که نسبت به سال 2019 16.1 میلیارد دلار بهبود یافت. درآمد 13.2 میلیارد دلاری ماژول DRAM که در سال 2020 ایجاد کرد معادل 78 درصد سهم بازار است. علیرغم افزایش درآمد خود در حدود 2 درصد در سال گذشته ، کینگستون در سال گذشته برخی از سهم بازار خود را نسبت به سال 2019 از دست داد ، البته فقط 2.33 -. TrendForce می نویسد که این شرکت در پاسخ به عدم قطعیت های موجود در بازار تحت تأثیر همه گیری ، یک استراتژی فروش نسبتاً محافظه کار در طول سال 2020 اتخاذ کرده است.

   https://techbord.com کینگستون سال گذشته برترین تولید کننده ماژول DRAM بود و تقریباً 80 درصد بازار را در اختیار داشت

  برای مقایسه ، رتبه دوم Adata Technology با کسب 3.40 دلار تنها 540 میلیون دلار درآمد کسب کرد. درصد بازار. درآمد شرکت تایوانی از فروش ماژول DRAM به میزان 47 درصد در سال افزایش یافته است ، به دلیل انتقال به WFH ، آموزش از راه دور و ورود آن به بخش بازی. اما بزرگترین رشد سالانه را تجربه نکرد. این افتخار نصیب Kimtigo مستقر در شنژن شد که کسب و کار ماژول آن 50٪ رشد کرد و به این ترتیب از رتبه ششم به رتبه چهارم رسید.

  تنها شرکتی که در ده شرکت برتر کاهش یافته بود ، Smart Modular Technologies بود. TrendForce کاهش -7.10٪ سالانه را به این دلیل کاهش می دهد که اکثر محصولات خود را در ایالات متحده و کشورهای آمریکای جنوبی مانند برزیل می فروشد ، مکانهایی که بیشترین آسیب را از همه گیری دیده است.

خبرهای دیگر از صنعتی