techbord.com کوهل در حال لغو سفارشات پلی استیشن 5 است زیرا آنها فروش زیادی داشته اند

یافتن کنسول های PlayStation 5 چالش برانگیز است. مطمئناً ، شما می توانید با پرداخت هزینه گزاف یکی را در eBay گیر بیاورید و به حمایت از جرم گیر مورد علاقه خود کمک کنید. با این وجود یافتن یکی از فروشگاه ها با قیمت خرده فروشی ، به صورت آنلاین یا محلی ، امری غیرممکن است و اگر خوش شانس باشید ، حتی ممکن است نمره خود را حفظ نکنید.

وبلاگ بازی Push Square خاطرنشان می کند که در آخر هفته ، کوهل به طور غیر منتظره شروع به ارائه بسته های پلی استیشن 5 کرد. این قرارداد شامل این کنسول ، یک کنترلر اضافی DualSense و مرد عنکبوتی Marvel's: Miles Morales با قیمت 640 دلار بود (تصویر زیر). به هر حال زحمت نگاه کردن را ندارید. این کالاها قبلاً فروخته شده است.

سهام کوه بسیار سریع فروخته شد به طوری که در پایان این فروشگاه فروش بیش از حد فروش خود را انجام داد و اکنون سفارشات برخی مشتریان را لغو می کند. مشخص نیست که چرا این شرکت برای جلوگیری از فروش خارج از بورس محدودیتی در وب سایت خود تعیین نکرده است. با این حال ، چندین مشتری در Reddit و توییتر توانستند دروغگویی های کهل را تأیید کنند. بسیاری گفتند که آنها ساعاتی پس از دریافت ایمیل های تأیید برای تحقق کوهل لغو شده اند.

به عنوان امتیازی برای این ناراحتی ، کوهل به مشتریان این امکان را می دهد تا هرگونه پول نقد کوهل را که ممکن است با سفارش کسب کرده باشند نگه دارند. . با 15 دلار برای هر 50 دلار هزینه شده ، لطف کمی نیست. اگر فروشگاه هربار محموله دیگری از کنسول های PS5 به دست شما برسد ، این 180 دلار می تواند مفید باشد.

با این وجود ، ممکن است مجبور شوید تا مدتی بعد از تعطیلات صبر کنید تا از پول جایزه خود در PlayStation 5 استفاده کنید. منبع تغذیه با اسكالپرهایی كه در eBay مبلغ 2000 دلار برای آنها دریافت می كنند گره خورده است. حتی سونی می گوید که چشم اندازها برای به دام انداختن یک فرد خوب نیست.

امروز صبح رئیس جیم رایان سرگرمی سونی ، اما کمبود تولید را تأیید کرد و گفت: "همه چیز فروخته می شود. کاملاً همه چیز فروخته می شود." / p>

شکار مبارک.

اعتبار تصویر: ESOlex

کوهل در حال لغو سفارشات پلی استیشن 5 است زیرا آنها فروش زیادی داشته اند
industry/کوهل-در-حال-لغو-سفارشات-پلی-استیشن-5-است-زیرا-آنها-فروش.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com پردازنده های Intel 11900K و 11700K در حال نابودی آزمایش تک هسته ای Geekbench هستند
techbord.com گوگل تهدید می کند به جای پرداخت سایت های خبری برای پیوند ، جستجوی استرالیا را متوقف خواهد کرد
techbord.com سهام GameStop با رکورد بالا چون گروه Reddit باعث ضرب وشتم می شود
techbord.com تکنسین اعتراف کرد که برای تماشای رابطه جنسی مشتری به دوربین های امنیتی دسترسی دارد
techbord.com میانبر صفحه کلید برای باز کردن مستقیم Windows Task Manager چیست؟
techbord.com اولین پچ مهم Cyberpunk 2077 در همه سیستم عامل ها راه اندازی می شود
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.