خبر

 • تک بورد - کمیسیون تجارت فدرال از Frontier Communications به دلیل

  کمیسیون تجارت فدرال از Frontier Communications به دلیل "ارائه نادرست" سرعت اینترنت شکایت کرده است
  24 روز و 13 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ کمیسیون تجارت فدرال و دادستان های کل شش ایالت ، شکایتی را علیه Frontier Communications مطرح کرده و ادعا کرده اند که ارائه دهنده خدمات اینترنت ، سرعت وعده داده شده در بسته های اینترنتی انتخابی خود را به برخی از مشتریان عرضه نکرده است. با این حال ، مرزی معتقد است که دادخواست \ "بدون شایستگی \" است.

  در این شکایت ، FTC ادعا می کند که حداقل از اول ژانویه 2015 ، Frontier در موارد متعددی "خدمات اینترنتی DLS را در سطوح متناسب با سرعتی که Frontier تبلیغ نکرده ، به بازار عرضه کرده ، ارائه می دهد یا می فروشد" بعلاوه ، FTC ادعا می کند که Frontier از محدودیت های شبکه مانند تهیه برای استفاده در تنظیم سرعت بالا در زمان نصب استفاده می کند. FTC به عنوان یک موضوع کلی ، سرعت ارائه شده خود را به مشتریان اطلاع نمی دهد یا راهی را برای یادگیری سرعت ارائه شده توسط آنها در اختیار کاربران قرار نمی دهد.

  "در موارد متعددی ، Frontier خدمات اینترنتی DSL به مشتریان را در سرعت به طور مداوم حتی از محدودیت های تعیین شده برای آن دسته از مصرف کنندگان نیز کندتر است ، از این مصرف کنندگان برای همیشه جلوگیری می کند ، یا برای بیش از مدت زمان حداقل ، دریافت حداکثر سرعتی که Frontier نشان می دهد این مصرف کنندگان می توانند برای ردیف های سرعتی که مشترک هستند به دست آورند. "

  بر اساس شکایت ، Frontier خدمات DSL مسکونی را به تقریبا 1.3 میلیون مشتری در 25 ایالت ارائه می دهد. کسانی که در این دادرسی شرکت می کنند شامل آریزونا ، ایندیانا ، میشیگان ، ویسکانسین ، کارولینای شمالی و کالیفرنیا هستند.

  همچنین ادعا می شود که Frontier اقدام به صورتحساب ناعادلانه کرده است که قوانین مختلف ایالت را نقض می کند.

خبرهای دیگر از صنعتی