techbord.com کمیسیون اروپا برای بازیهای بخار

بازی های ویدئویی دارای سابقه طولانی در مسدود کردن جغرافیایی (قفل کردن منطقه) هستند. در بسیاری از موارد ، این روش دارای کاربردهای قانونی است ، مانند جلوگیری از اجرای نرم افزار در مواردی که ممکن است غیرقانونی یا سانسور شده باشد. با این حال ، در سال 2018 ، اتحادیه اروپا قوانینی علیه "انسداد جغرافیایی غیرمجاز" وضع کرد و آن را به عنوان وسیله ای برای "تبعیض قیمت" در مناطق خاص در اتحادیه می داند.

کمیسیون اروپا به دلیل "مسدود کردن جغرافیایی " برخی از بازی ها ، Valve و پنج ناشر بازی های ویدیویی دیگر را به مبلغ 7.8 میلیون یورو (9.5 میلیون دلار) جریمه کرده است. مسدود کردن جغرافیایی زمانی است که یک ناشر یا در مورد Valve ، یک سیستم عامل توزیع فروش بازی را براساس موقعیت جغرافیایی محدود می کند. کمیسیون ادعا می کند که این عمل قوانین ضد انحصاری اتحادیه اروپا را نقض می کند. شایان ذکر است که تحقیقات EC بر فروش کلیدهای فعال سازی قفل شده در منطقه و خود بازی ها متمرکز بود.

به غیر از Valve ، کمیسیون از Capcom ، Bandai Namco ، ZeniMax ، Koch Media ، و به عنوان قانون شکن به خانه تمرکز کنید. به طور کلی این شرکت ها بیش از 100 بازی را از مناطقی از جمله چک ، لهستان ، مجارستان ، رومانی ، اسلواکی ، استونی ، لتونی و لیتوانی مسدود کردند. بیانیه ای با اشاره به اینکه جریمه ها باید به ناشران یادآوری کند که مسدود کردن موقعیت جغرافیایی در اتحادیه اروپا مجاز نیست.

https://techbord.com کمیسیون اروپا 9.5 میلیون دلار جریمه برای

" بیش از 50٪ از کل اروپایی ها بازی های ویدیویی انجام می دهند. صنعت بازی های ویدیویی در اروپا در حال رونق است و اکنون بیش از 17 میلیارد یورو ارزش دارد. تحریم های امروز علیه شیوه های "انسداد جغرافیایی" Valve و پنج ناشر بازی های ویدیویی رایانه ای به عنوان یک یادآوری است که طبق قانون رقابت اتحادیه اروپا ، شرکت ها ممنوع هستند محدود کردن قراردادی فروش مرزی. چنین شیوه هایی مصرف کنندگان اروپایی را از مزایای بازار واحد دیجیتال اتحادیه اروپا و تجارت محروم می کند. فرصت خرید مناسب ترین پیشنهاد در اتحادیه اروپا. "

جریمه های پنج ناشر برای همکاری با تحقیقات کمیسیون بین 10 تا 15 درصد کاهش یافت. Valve ترجیح داد که همکاری نکند و بیش از 1.6 میلیون یورو (2 میلیون دلار) جریمه تخفیف یافته دریافت کرد.

Valve درمورد عملکرد کمیسیون توضیحی نداده است. با این حال ، هنگامی که EC سال گذشته از این شرکت خواست تا این عمل را متوقف کند ، Valve در بیانیه ای به The Verge گفت که فقط "تعداد کمی بازی " (حدود 3 درصد) مسدود شده از نظر جغرافیایی است. این توضیح داد که به استثنای محدود ، مسدود کردن جغرافیایی را در مناطق اروپا در سال 2015 خاموش کرده است. همچنین استدلال کرد که نباید مسئولیتی در قبال ناشرانی که از فعال سازی قفل شده در منطقه استفاده می کنند ، داشته باشد زیرا مستقیماً کلیدهای بخار را نمی فروشد.

اعتبار تصویر: Alexandros Michailidis

کمیسیون اروپا برای بازیهای بخار "مسدود شده جغرافیایی " 9.5 میلیون دلار جریمه نقدی دریافت می کند
industry/کمیسیون-اروپا-برای-بازیهای-بخار-مسدود-شده-جغرافیایی-9-5.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com یک مک پرو 64 هسته ای با قیمت 19000 دلار + شایعه وارد سال آینده
techbord.com Moviemakers از سرویس VPN به دلیل ارتقا and و تسهیل دزدی دریایی شکایت می کنند
techbord.com گزارش شده است که نقشه راه AR / MR اپل از سه مرحله شامل روکش ، عینک و لنزهای تماسی تشکیل شده است.
techbord.com اولین رایانه ای که در یک مسابقه شطرنج مقابل یک قهرمان جهان پیروز شد کدام بود؟
techbord.com مدیر عامل Take-Two می گوید ما برای بازی های ویدیویی 70 دلاری
techbord.com بررسی انویدیا GeForce RTX 3060: آیا باید یکی بخرید؟ میتوانی؟
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.