techbord.com کمیسیون اروپا آمازون را به استفاده از داده های فروشنده شخص ثالث برای تقویت محصولات خود متهم می کند

به نظر می رسد شرکت های بزرگ فناوری همیشه در حداقل پرونده های قضایی و تحقیقات ضد انحصاری قرار دارند و مطمئنا آمازون نیز از این قاعده مستثنی نیست. امروزه ، جنبه خرده فروشی دیجیتال با چنین لباس دیگری درگیر شده است: کمیسیون اروپا معتقد است که این شرکت به طور ناعادلانه از داده های فروشنده شخص ثالث برای تقویت محصولات خود استفاده می کند.

آمازون از نظر خرده فروشان دیجیتال وضعیت کمی عجیب و غریبی دارد. این شرکت نه تنها محصولات گسترده و سفارشی خود را به فروش می رساند. از موش گرفته تا صفحه کلید و از بلندگو گرفته تا صندلی ، اما همچنین میزبان هزاران لیست دیگر محصولات نیز هست.

به همین ترتیب ، کمیسیون معتقد است که آمازون از موقعیت غالب خود در بازار برای بدست آوردن یک مزیت غیرمنصفانه بهره برداری کرده است. بیش از فروشندگان شخص ثالث که محصولات آنها را میزبانی می کند. محققان کمیسیون دریافتند که آمازون داده های مربوط به محصولات فروشندگان شخص ثالث را در الگوریتم های خود تغذیه می کند تا به آن کمک کند تا تصمیم بگیرد کدام محصولات را راه اندازی کند.

کمیسیون می گوید آمازون از این داده ها برای کپی مستقیم محصولات استفاده می کند محصولات برخی از فروشندگان شخص ثالث و سپس نسخه های خود را با قیمت پایین تر به فروش برسانید. این چیزی است که آمازون در گذشته به آن متهم شده بود و به همین ترتیب چندین محصول در فهرست "آمازون مبانی" این شرکت به وجود آمده است.

"ما باید اطمینان حاصل کنیم که سیستم عامل های دو نقش با قدرت بازار ، مانند آمازون ، رقابت را مخدوش نمی کنند ، "مارگرت وستاگر ، معاون رئیس کمیسیون اروپا در بیانیه ای توضیح می دهد. "داده های مربوط به فعالیت فروشندگان شخص ثالث نباید به نفع آمازون باشد زیرا این شرکت به عنوان رقیبی برای این فروشندگان عمل می کند. "

کمیسیون اروپا آمازون را به استفاده از داده های فروشنده شخص ثالث برای تقویت محصولات خود متهم می کند
industry/کمیسیون-اروپا-آمازون-را-به-استفاده-از-داده-های-فروشنده-شخص.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com Super Bowl امسال جریان 4K یا HDR را کسب نخواهد کرد
techbord.com شخصی Linux را به Mac Mini جدید مبتنی بر Arm منتقل کرد
techbord.com بنیانگذار Pebble Beeper ، یک برنامه گپ جهانی را راه اندازی می کند که 15 سرویس برتر را در یک سرویس قرار می دهد
techbord.com بنیاد Raspberry Pi میکروکنترلر 4 دلاری با سیلیکون سفارشی راه اندازی می کند
techbord.com گزارش شده است که هدست VR اپل دارای یک فن یکپارچه ، طراحی پارچه و پشتیبانی از لنزهای طبی است
techbord.com Capcom امروز میزبان Resident Evil Showcase است ، در اینجا نحوه تماشا را مشاهده می کنید
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.