خبر

 • تک بورد - کریگ فدریگی اپل به

  کریگ فدریگی اپل به "سطح بدافزار" غیر قابل قبول در macOS اعتراف می کند
  24 روز و 6 ساعت قبل

  پس از شهادت دیروز کریگ فدریگی ، تصویر اپل کمی مختل شد. Cupertino SVP به دادگاه گفت كه macOS در بدافزار مشكل دارد. امنیت ویندوز مدت زیادی است که اپل در هنگام بازاریابی رایانه های خود به عنوان یک شلاق تلقی می شود. اعتراف به اینكه مشكل بدافزاری دارد خوب نیست ، اما آیا به دفاع اپل آسیب می رساند؟

  روز چهارشنبه ، کریگ فدریگی در دادگاه Epic Games v. با ارائه این واقعیت که کاربران در تهیه نرم افزار از App Store در macOS قفل نیستند ، از وی س whyال شد که چرا iOS از همان مدل پیروی نمی کند. پروتکل یادداشت کرد ، فدریگی اعتراف کرد که macOS کامل نیست و در حال حاضر با بدافزاری که اپل آن را غیر قابل قبول می داند مشکل دارد.

  "امروز ، ما در Mac یک سطح بدافزار داریم که به نظر ما قابل قبول نیست. ، "توضیح داد فدریگی ، معاون ارشد مهندسی نرم افزار اپل. "اگر از تکنیک های امنیتی Mac استفاده کنید و آنها را در اکوسیستم iOS به کار ببرید ، با تمام آن دستگاه ها ، تمام ارزش آن ، تا حدی بدتر از آنچه در Mac اتفاق می افتد ، دچار مشکل خواهد شد."

  < p> برای سالها ، اپل از امنیت بیشتر Mac نسبت به ویندوز لاف می زد ، بنابراین به نظر می رسید که Federighi امنیت Mac را زیر اتوبوس می انداخت. با این حال ، وی اضافه کرد که نوار اپل برای محافظت در برابر بدافزار بسیار بالاتر است و MacOS هنوز از امنیت بیشتری نسبت به ویندوز برخوردار است.

  فدریگی همچنین اشاره کرد که تعداد MacOS کمتر از یک دهم است کاربران در مقایسه با iOS. وجود بسیاری از دستگاه های موجود در طبیعت ، iOS را به عنوان هدفی وسوسه انگیز برای بدافزار تبدیل می کند.

  در صورت وجود خسارت شهادت Federighi برای پرونده اپل چه بوده است ، باید منتظر ماند. مبنای حمله Epic این است که از آنجا که اپل به کاربران مک اجازه دانلود از خارج از App Store را می دهد ، بنابراین باید به کاربران آیفون نیز همین آزادی را بدهد.

  از نظر قانونی ، احمقانه جلوه دادن خود یا شرکتتان کاری است دلیل کافی برای حکم به نفع نیست. استدلال فدریگی در مورد تقلید نکردن از سیستم عامل macOS در آیفون هنوز استدلال Epic را رد می کند. تا آنجا که به قاضی مربوط می شود ، این س questionال این نیست که آیا اپل با تخم مرغ روی صورت خود مانده است ، بلکه آیا اجازه بارگذاری جانبی در iOS به مصرف کننده کمک می کند یا به آن آسیب می رساند.

خبرهای دیگر از صنعتی