خبر

 • تک بورد - کریکت سقف سرعت 8 مگابیت در ثانیه را کاهش می دهد و دسترسی 5G را به همه برنامه های نرخ اضافه می کند

  کریکت سقف سرعت 8 مگابیت در ثانیه را کاهش می دهد و دسترسی 5G را به همه برنامه های نرخ اضافه می کند
  9 روز و 11 ساعت قبل

  برداشت ویراستار: اگر به دنبال جایگزینی برای یکی از ارائه دهندگان اصلی بی سیم هستید، MVNO و گزینه های پیش پرداخت مانند کریکت مطمئنا ارزش دیدن دارند. ممکن است در نهایت در بخش ویژگی‌ها فداکاری کنید، اما بسیاری آن را با در نظر گرفتن مقدار پولی که به طور بالقوه می‌توانید در هر ماه پس انداز کنید، معامله ارزشمندی می‌دانند.

  Cricket Wireless در جشن آخرین نقطه عطف مشترکین خود، برنامه‌های نرخ خود را "تنظیم" کرده است، محدودیت‌های سرعت را حذف کرده و دسترسی به شبکه 5G را در صورت لزوم اضافه می‌کند. در اینجا همه چیزهایی است که باید بدانید.

  از امروز، کریکت دسترسی به شبکه 5G را به همه برنامه‌های نرخ خود اضافه می‌کند. اگر به خاطر داشته باشید، کریکت متعلق به AT&T است و اداره می شود، بنابراین در واقع فقط کافی است چند کلید ضرب المثل را برگردانید تا مشتریان کریکت را به شبکه 5G AT&T بیاورید.

  https://techbord.com کریکت سقف سرعت 8 مگابیت در ثانیه را کاهش می دهد و دسترسی 5G را به همه برنامه های نرخ اضافه می کند

  البته، شما به 5G نیاز دارید تلفن هوشمند سازگار برای دسترسی به شبکه سریعتر. می‌توانید نقشه پوشش کریکت را بررسی کنید تا ببینید آیا 5G در منطقه شما موجود است یا خیر.

  کریکت همچنین محدودیت سرعت 8 مگابیت بر ثانیه خود را با قیمت 30 دلار در ماه، 40 دلار در ماه، حذف می‌کند. و 55 دلار در ماه. برنامه ها مسلماً این خبر بزرگ‌تری است زیرا سرعت 8 مگابیت بر ثانیه کریکت برای سال‌ها در سطح آهسته بوده است.

  همچنین بخوانید: بهترین گوشی‌های هوشمند سال 2021

  کریکت، که گفت اکنون دارای 12.4 است. میلیون مشترک، همچنین سریعاً اشاره کرد که آنهایی که 60 دلار در ماه دارند. طرح نامحدود می تواند به ردیف پشتیبانی شده از تبلیغات HBO Max دسترسی داشته باشد و واجد شرایط عضویت رایگان یک ساله Sam's Club است. مشتری کریکت همچنین می‌تواند یک عضویت ۱۲ ماهه رایگان در Bark Jr Parental Controls دریافت کند و از تبلیغات در برنامه سرمایه‌گذاری Acorns استفاده کند.

  Image credit Zz

خبرهای دیگر از صنعتی