techbord.com کریستوفر نولان با انتقاد از طرح دو نسخه ای برادران وارنر ، HBO Max را

سیب زمینی داغ: هفته گذشته برادران وارنر تصمیم تعجب آور برای پخش نسخه های 2021 خود را از طریق HBO Max در همان روز ورود آنها به سینماها اعلام کرد. گرچه مطمئناً خبری خوشآمد برای کسانی بود که مدتهاست راحتی در منزل را به سینمای مملو از خانه ترجیح می دهند ، اما زنجیره های تئاتر و بسیاری از مناطق هالیوود خوشحال کننده نیستند. آخرین بازیگر بزرگ صنعت كه صحبت كرد ، كریستوفر نولان كارگردان است كه HBO Max را ب

نولان در گفتگو با هالیوود ریپورتر گفت ، "برخی از بزرگترین فیلمسازان صنعت و مهمترین ستارگان سینما قبل از اینکه فکر کنند در بزرگترین استودیوی فیلم کار می کنند شب بخوابند و از خواب بیدار شدند تا بفهمند که آنها در حال کار برای بدترین سرویس پخش جریانی بودند. "

رابطه نولان با برادران وارنر در سال 2002 و هنگامی که کارگردانی بی خوابی را بر عهده داشت آغاز شد. این شرکت برخی از موفق ترین پروژه های مدیر ، از جمله شوالیه تاریکی ، Inception و Interstellar را توزیع کرد. این زوج همچنین Tenet را تولید کرد که در سپتامبر اکران تئاتر پیدا کرد. این فیلم قبل از بسته شدن مجدد سینماها به دلیل Covid-19 فقط 45 میلیون دلار درآمد کسب کرد و برادران وارنر را تا 100 میلیون دلار از دست داد.

ماه گذشته ، برادران وارنر گفتند که Wonder Woman 1984 به سینماها و HBO Max وارد می شود در همان روز ، بدون هزینه اضافی برای مشترکان. استفاده از همان استراتژی برای کل صفحه 2021 خود به معنای فیلم های پرفروشی مانند The Matrix 4 ، The Suicide Squad ، Mortal Kombat و Dune نیز به طور همزمان نمایش های تلویزیونی و پخش جریانی را دریافت می کند.

هنگامی که Wonder Woman 1984 را به با آزادی دوگانه ، برادران وارنر به همه افراد درگیر خسارت زیادی داده تا پول از دست رفته را با عدم پایبندی به یک نمایش سنتی فقط تئاتر جبران کنند. اما کسانی که در فیلم های 2021 کار کرده اند به همان معامله سخاوتمندانه دست نخواهند یافت. بر اساس گزارش ها ، جیمز گان ، مدیر جوخه خودکشی و دنیس ویلنو ، مدیر دون ، به ویژه از تصمیم برای تصمیم گیری با دو نسخه آزاد عصبانی هستند.

"برادران وارنر یک ماشین باورنکردنی برای گرفتن یک ماشین داشتند. فیلمساز در همه جا کار می کند ، چه در سینما و چه در خانه ، و آنها در حالی که صحبت می کنیم آن را از بین می برند. آنها حتی نمی فهمند چه چیزی را از دست می دهند. تصمیم آنها منطقی اقتصادی و حتی تصادفی ترین نیست سرمایه گذار وال استریت می تواند تفاوت بین اختلال و اختلال عملکرد را ببیند. "" نولان اضافه کرد.

کریستوفر نولان با انتقاد از طرح دو نسخه ای برادران وارنر ، HBO Max را "بدترین سرویس پخش جریانی" خواند
industry/کریستوفر-نولان-با-انتقاد-از-طرح-دو-نسخه-ای-برادران-وارنر.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com این بسته هک اخلاقی با تخفیف 98 درصدی به فروش می رسد
techbord.com سامسونگ و Mastercard به طور مشترک در حال تهیه کارت پرداخت بیومتریک هستند
techbord.com اپل می گوید که iOS 14.5 به کاربران امکان تنظیم یک پخش کننده موسیقی پیش فرض را نخواهد داد
techbord.com Diablo II: Resurrectioned با پرونده های بازی ذخیره شده 20 ساله سازگار خواهد بود
techbord.com حمل جهانی ساعت های هوشمند به دلیل همه گیر شدن در اکثر مواقع در سال 2020 ثابت بود
techbord.com مایکروسافت به مشکل عدم پاسخگویی در کنترل کننده های جدید Xbox اذعان کرده و در حال رفع مشکل است
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.