خبر

 • تک بورد - کانال های دیزنی پس از ناپدید شدن مختصر به YouTube TV باز می گردند

  کانال های دیزنی پس از ناپدید شدن مختصر به YouTube TV باز می گردند


  1 ماه قبل

  یوتیوب و دیزنی اواخر هفته گذشته به بن بست رسیدند که منجر به ناپدید شدن 18 کانال متعلق به دیزنی از YouTube TV شد. همانطور که یوتیوب توضیح داد، آنها با صاحبان محتوا همکاری می کنند تا کانال های مختلف را به YouTube TV بیاورند و گاهی اوقات، این معاملات نیاز به تمدید دارند. با وجود چندین ماه مذاکره، دو طرف نتوانستند به توافقی برسند که هر دو قبل از انقضای قرارداد موجود منصفانه تلقی می‌کردند، بنابراین کان

  تلویزیون یوتیوب نرخ ماهانه خود را 15 دلار کاهش داد، از 64.99 دلار به 49.99 دلار، تا منعکس کننده این تغییر باشد.

  به نظر می رسد که در آخر هفته با بازگشت هر دو طرف به مذاکره، سرهای سردتر غالب شدند. جدول و توانستند یک معامله جدید را منعقد کنند. این بدان معنی است که همه کانال هایی که کشیده شده اند، از جمله ABC، FX، National Geographic و خانواده کانال های ESPN، بازگشته اند. بنابراین، قیمت اصلی 64.99 دلار را نیز دارد.

  یوتیوب گفت که همچنان از تخفیف 15 دلاری وعده داده شده، که به عنوان یک اعتبار یک بار برای همه مشتریانی که تحت تأثیر این وضعیت قرار گرفته‌اند، استفاده می‌کند. این همچنین برای هر کسی که فرآیند لغو را آغاز کرده است صدق می کند. تا زمانی که عضویت خود را قبل از از دست دادن دسترسی از سر بگیرید، همچنان 15 دلار اعتبار دریافت خواهید کرد.

  https:/ /techbord.com کانال‌های <b>دیزنی</b> پس از <b>ناپدید</b> شدن <b>مختصر</b> به YouTube TV باز می‌گردند

  YouTube TV یکی از معدود سرویس‌های فوق‌العاده‌ای است که محتوا را از طریق اینترنت ارائه می‌کند و از کابل، ماهواره و سنتی عبور می‌کند. پلتفرم های پخش جایگزین های محبوب عبارتند از Hulu Live TV (همچنین متعلق به دیزنی) و Sling TV، یک شرکت تابعه Dish Network. سونی همچنین یک سرویس تلویزیون پخش جریانی به نام PlayStation Vue را اجرا کرد، اما در اوایل سال 2020 آن را تعطیل کرد تا بر روی بازی تمرکز کند.


  تگ ها:

  کانال , دیزنی , ناپدید , مختصر , tube , گردند


  v 8
خبرهای دیگر از صنعتی