خبر

 • تک بورد - کارگردان اوری Cyberpunk 2077 ، سازندگان آسمان هیچ مردی را

  کارگردان اوری Cyberpunk 2077 ، سازندگان آسمان هیچ مردی را "فروشندگان روغن مار" می نامد.
  11 روز و 17 ساعت قبل

  نظر ویراستار: مالر نکات خوبی را بیان می کند. انتظار می رود هایپ كردن یك محصول محتمل باشد اما گفتن دروغهای صریح ، بنابراین افراد بیشتری قبل از عرضه خرید می كنند در بهترین حالت غیراخلاقی است ، در بدترین حالت غیرقانونی است. چندین دهه است که به مصرف کنندگان هشدار داده شده است که بازی ها را پیش خرید نکنند ، اما هنوز هم این اتفاق می افتد و بدون شک ادامه خواهد داشت.

  طراحان بازی که وعده های بزرگی در مورد عناوین آینده می دهند فقط برای اینکه مصرف کنندگان از انتشار آنها ناامید شوند چیزی است که ما عادت کرده ایم ببینیم. توماس مالر ، بنیانگذار استودیوی مون و مدیر سریال Ori ، از این بیماری ناراحت است و افراد مقصر چنین اقدامی را از جمله سازندگان Cyberpunk 2077 و No Man 'Sky ، "فروشنده روغن مار" معرفی کرده است.

  در پستی در ResetEra با عنوان "چرا گیمرها اینقدر مشتاق اعتماد و حتی بخشش فروشندگان روغن مار هستند؟" مالر می نویسد که این کار با طراح بازی انگلیس پیتر مولینوکس ، مرد پشت افسانه و سیاه آغاز شد. & White series.

  "او استاد " بود به جای اینکه به شما بگوید محصول من چیست ، بگذارید با آنچه فکر می کنم ممکن است وحشی شود و همه شما را هیجان زده کنم! "- و این خوب بود ، تا اینکه شما در واقع پول خود را پایین آوردید و سپس بازی چیزی شبیه به آنچه پیتر هیجان زده بود نبود. "

  مالر در ادامه از شان موری ، بنیانگذار No Man صحبت می کند. سلام خالق Sky Sky. موری قبل از انتشار آنقدر NSM را تبلیغ کرد که استودیو با تاخیر شش هفته ای تهدید به مرگ شد. اما این هیجان ناامید کننده شد هنگام ورود بازی با ویژگی های از دست رفته ، اشکالات و سایر مشکلات ، tment کنید. اختلاف بین آنچه به ما وعده داده شده و آنچه به دست آوردیم منجر به تحقیق توسط آژانس استاندارد تبلیغات انگلیس و Valve شد که نیاز به تصاویر واقعی در بازی برای لیست های Steam دارد.

  پس از سالها اصلاحیه ها و محتوای جدید ، No Man 'Sky اکنون به بازی وعده داده شده موری نزدیک است و به بازی کمک می کند تا چندین جایزه را بدست آورد - چیزی که مالر از آن استفاده می کند.

  "آنها [سلام بازی ها] یک سری به روزرسانی ها را منتشر کردند ، پس بگذارید دروغها و فریبهای اولیه را فراموش کنیم و سلام ، بگذارید دوباره او را با جوایزی باران کنیم ، زیرا او سرانجام به نوعی آنچه را که گفته بود بازی سالها قبل تحویل داده است ، سپاسگزارم ، جف کیلی. نوع رفتار مطمئناً به تقویت صنعت کمک خواهد کرد. "

  مالر بیشتر بدن خود را برای Cyberpunk 2077 ذخیره می کند. مواردی که RPG CD Projekt تجربه کرده به خوبی مستند شده است. این شرکت از آن زمان ویدیوی عذرخواهی را منتشر کرده و ادعا کرده است که آزمایش CDPR بسیاری از مشکلات بازیکنان را نشان نمی دهد. همچنین این نمایش عمومی E3 "تقریباً کاملاً جعلی" "رد کرد"

  "در اینجا کل بخش روابط عمومی CDPR تمام نشانه های آنچه را که برای مولینوکس و موری کار می کرد را گرفت و کاملاً با آن منفجر شد ، مالر می نویسد. "هر ویدئویی که توسط CDPR منتشر می شد با دقت ساخته می شد تا تصویری از ذهن بازیکنان ایجاد کند که کاملاً مجنون کننده باشد. آنها خیلی کوتاه متوقف شدند و گفتند که این کار سرطان را درمان می کند. این استراتژی منجر به 8 میلیون پیش سفارش شد. "

خبرهای دیگر از صنعتی