خبر

 • تک بورد - کارگران مرکز تحقق آمازون مستقر در آلاباما قاطعانه علیه اتحادیه اتحادیه رأی می دهند

  کارگران مرکز تحقق آمازون مستقر در آلاباما قاطعانه علیه اتحادیه اتحادیه رأی می دهند
  3 روز و 17 ساعت قبل

  آمازون به دلیل رفتار نامناسب کارگران خود در گذشته مورد انتقاد قرار گرفته است ، منتقدان دلیل اصلی آن را تمرکز بیش از حد شرکت بر بهره وری و کارایی عنوان کردند. برای بهبود شرایط کاری غول فناوری ، کارمندان مرکز تحقق BHM1 آن در آلاباما سعی در اتحادیه کردن داشتند - متأسفانه ، این طرح موفق به جمع آوری آرا enough کافی برای تصویب نشد.

  از 3،000 کارمند شرکت کننده در رأی گیری ، 1700 نفر ترجیح دادند اتحادیه را رد کنند ، در حالی که 738 رأی مثبت دادند. با توجه به CNBC ، 500 رأی گیری باقی مانده نتیجه آرا را تغییر نخواهد داد ، بنابراین هنوز رتبه بندی نشده است. حتی اگر همه آنها طرفدار اتحادیه باشند ، منافقین جنبش با حدود 200 رأی پیروز می شوند.

  این یک پیروزی بزرگ برای آمازون و کارمندان ضد اتحادیه آن نیست. ، اما هنوز هم قاطع است. حداقل ، در حال حاضر - نتایج رأی گیری توسط اتحادیه خرده فروشی ، عمده فروشی و فروشگاه های بزرگ (RWDSU) به چالش کشیده می شود. امروز در یک پست خبری منتشر شده ، این سازمان پیشنهاد کرد که آمازون باعث ایجاد "فضای سردرگمی ، زورگویی و / یا ترس از انتقام جویی" شده و بنابراین در آزادی انتخاب کارگران تداخل ایجاد کرده است. RWDSU آمازون را به "بمباران" کارگران با علائم ، تبلیغات ، متن و تماس هایی که باعث گسترش احساسات ضد اتحادیه می شود و همچنین همکاری غیرقانونی با USPS برای نصب صندوق رأی گیری در نزدیکی انبار BHM1 را متهم می کند.

  در حالی که تعیین صحت این اعتراض ها در جلسه دادرسی آینده به عهده هیئت روابط کار ملی خواهد بود ، اما حداقل برخی شواهد برای تأیید آخرین اتهامات وجود دارد - جزئیات مربوط به صندوق رأی گیری.

  شکستن: More Perfect Union ایمیل هایی را به دست آورده است که نشان می دهد آمازون به طور خصوصی USPS را تحت فشار قرار می دهد تا هنگام انتخابات اتحادیه در بسمر ، AL ، یک صندوق رأی گیری غیرقانونی نصب کند. این ایمیل ها مستقیماً با اظهارات عمومی USPS در مورد ریشه جعبه مغایرت دارند. تعداد بیشتری وجود دارد. pic.twitter.com/1inCZKibO3

  - More Perfect Union (MorePerfectUS) 8 آوریل 2021

  یک گروه طرفدار اتحادیه معروف (به طور مناسب) به عنوان More Perfect Union برای ارسال عکسهای ایمیل های ادعایی بین USPS در توییتر قرار گرفت کارمندان این گروه ادعا می کند که این ایمیل ها نشان می دهد که آمازون "تحت فشار خصوصی" USPS برای نصب "صندوق رأی گیری غیرقانونی " در BHM1 قرار گرفته است.

  ما به شما اجازه می دهیم ایمیل ها را بخوانید و درباره حقیقت تصمیم بگیرید خودت اگر مشروعیت داشته باشند ، آمازون را به بهترین شکل رنگ نمی کنند ، اما شاید این شرکت با ارائه برخی از شواهد خلاف خود ظاهر شود.

  اعتبار مستند: جاناتان ویس

خبرهای دیگر از صنعتی