خبر

 • تک بورد - کارمندان نمی خواهند به دفتر برگردند ... اما روسا می خواهند. رضایت شغلی 62 درصد بیشتر برای مدیران اجرایی است

  کارمندان نمی خواهند به دفتر برگردند ... اما روسا می خواهند. رضایت شغلی 62 درصد بیشتر برای مدیران اجرایی است
  29 روز و 8 ساعت قبل

  چرا اهمیت دارد: مدلهای کار ترکیبی به طور فزاینده ای به یک هنجار جدید تبدیل می شوند ، زیرا شرکتها فرهنگ کار را در حال پیشرفت بررسی می کنند. از آنجا که شرکت ها از کارمندان خود به دفاتر پس از همه گیر شدن مجبور به کار از راه دور استقبال می کنند ، بخش بزرگی از نیروی کار ترجیح می دهند که وضعیت موجود باقی بماند. برعکس ، مدیران آماده بازگشت هستند.

  مطالعه ای از انجمن آینده نشان می دهد که احتمالاً مدیران اجرایی تقریباً سه برابر بیشتر از کارمندان عادی می خواهند به طور تمام وقت به دفتر بازگردند. این نظرسنجی از 10000 کارمند دانشمند در ایالات متحده ، استرالیا ، فرانسه ، آلمان ، ژاپن و انگلستان گرفته شده است. شصت و هشت درصد از مدیران برعکس آرزو می کنند و می گویند ترجیح می دهند بیشتر در خانه یا در اکثر مواقع در دفتر کار کنند. پنجاه و نه درصد از کارفرمایان می گویند که کارمندان را مجبور می کنند در بیشتر یا تمام هفته کار به دفتر مراجعه کنند.

  علاوه بر این ، 66 درصد از مدیران سیاست های نیروی کار پس از همه گیری شرکت های خود را با کمی ساختاردهی می کنند. بدون ورودی کارمند گزارش "قطع ارتباط بین کارکنان و مدیران عالی" بررسی می کند که چگونه ترجیح بازگشت کارفرمایان به دفتر ، رضایت و حفظ کارکنان را تهدید می کند. این نظرسنجی نشان می دهد که رضایت شغلی در میان مدیران اجرایی 62 درصد بیشتر از کارگران غیر اجرایی است.

  https://techbord. com کارکنان نمی خواهند به دفتر برگردند ... اما مدیران می خواهند. رضایت شغلی 62٪ بیشتر برای مدیران

  دوسوم مدیران (66٪) معتقدند که" از نظر سیاست های پس از همه گیری آنها بسیار شفاف است ، اما تنها 42 درصد از نیروی کار موافق هستند. این تقسیم در نهایت می تواند منجر به ترک استعداد برای فرصت های دیگر شود. پنجاه و هفت درصد از کارکنان دانشی اعلام کردند که در جستجوی شغل جدید در سال آینده آماده هستند. انجمن آینده داده های نظرسنجی را از 28 جولای تا 10 آگوست 2021 جمع آوری کرد.

  برایان الیوت ، مدیر اجرایی انجمن آینده گفت: "نمای دفتر از بالا متفاوت است." "در حالی که مدیران درها را برای بازگشت به دفاتر گوشه ای خود فشار می دهند ، کارکنان غیر اجرایی خواهان انعطاف پذیری در مکان و زمان کار هستند. برای جذب و حفظ استعدادهای برتر ، شرکتها باید بیشتر تلاش کنند تا این فاصله را برطرف کنند. کارمندانی که مایلند نقش خود را در خانه ادامه دهند. علاوه بر این ، 75 درصد از مدیرانی که در حال حاضر از راه دور کار می کنند می خواهند حداقل سه تا پنج روز در هفته به دفتر بازگردند ، در حالی که فقط 34 درصد از کارکنان همین آرزو را دارند.

   https://techbord.com کارکنان نمی خواهند به دفتر برگردند ... اما مدیران می خواهند. رضایت شغلی 62٪ بیشتر برای مدیران

  یکی دیگر از یافته های جالب گزارش این است که 76 درصد از کارگران خواهان انعطاف پذیری در محل کار خود هستند و 93 درصد نیز خواهان انعطاف پذیری در هنگام کار هستند. این ارقام بدون شک تحت تأثیر مدلهای ترکیبی کار قرار می گیرد که در حال حاضر توسط مشاغل استفاده می شود.

  به عنوان مثال ، Google به مدلی مهاجرت می کند که نیروی کار آن حدود سه روز در دفتر و دو روز را از راه دور می گذراند. فقط 20 درصد از کارکنان غول جستجو به طور دائم از خانه کار خواهند کرد. با خرید یک ساختمان اداری جدید به ارزش 2.1 میلیارد دلار ، با این وجود تأکید شد که کارگران "باید واقعاً شاد و مولد" همکاری کنند. اپل همچنین گفته است که انتظار دارد بیشتر نیروی کارش به مدت سه روز برای کار به آنجا بیایند.

  هرچند ممکن است کارهایی در خانه نکات منفی داشته باشد. یک مطالعه متمرکز بر کارکنان مایکروسافت ادعا می کند که کار از راه دور ممکن است بهره وری و نوآوری را به خطر بیندازد. اعتبار این نظرسنجی یک نظرسنجی است که نشان می دهد 40 درصد از کارگران راه دور چهار ساعت یا بیشتر از رایانه شخصی خود دور هستند. حداقل 21.3 درصد تمرکز بر کار بین 1 تا 3 ساعت و 60 درصد به وقت شرکت چرت زده است. کمتر از 50 درصد هفته در خانه هستید و در حال حاضر حتی برای اکثر نقشها انعطاف پذیری برنامه کاری را "استاندارد" در نظر می گیرد.

خبرهای دیگر از صنعتی