خبر

 • تک بورد - کارخانه‌های تولید تراشه‌های سامسونگ و میکرون تحت تأثیر قرنطینه در چین قرار گرفتند

  کارخانه‌های تولید تراشه‌های سامسونگ و میکرون تحت تأثیر قرنطینه در چین قرار گرفتند


  23 روز و 10 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ پس از اینکه کل شهر چین به دنبال افزایش موارد کووید-19 قرنطینه شد، سامسونگ تأیید کرده است که عملیات خود را در کارخانه تولید نیمه هادی خود در Xian تنظیم می کند. این شرکت می‌گوید مشتریان نباید تحت تأثیر قرار گیرند، اما نگرانی‌هایی در مورد تأثیر بالقوه بر عرضه‌ها و قیمت‌های NAND جهانی وجود دارد، اگر محدودیت‌ها بیش از حد انتظار باقی بماند.

  سی‌ان‌ان می‌نویسد که 13 میلیون ساکن شیان هفته گذشته تحت یک قرنطینه شدید قرار گرفتند که منجر به بسته شدن مدارس، اماکن عمومی و حمل‌ونقل شد و تنها خدمات ضروری مانند سوپرمارکت‌ها و بیمارستان‌ها باز ماند. ساکنان از خروج از خانه‌های خود به جز دلایل فوری مانند فوریت‌های پزشکی منع شدند.

  این وضعیت بر کارخانه‌های حافظه فلش NAND سامسونگ در Xian تأثیر می‌گذارد و شرکت را مجبور می‌کند تا عملکرد خود را تنظیم کند. سامسونگ در بیانیه ای گفت: این تصمیم "بر اساس تعهد ما به حفاظت از سلامت و ایمنی کارکنان و شرکایمان گرفته شده است که اولویت اصلی ما باقی مانده است."

  "ما همچنین تمام اقدامات لازم را انجام خواهیم داد. از جمله استفاده از شبکه تولید جهانی ما، برای اطمینان از اینکه مشتریان ما تحت تأثیر قرار نخواهند گرفت.»

  دو شرکت سامسونگ که بیش از 3300 نفر را استخدام می‌کنند، در مجموع 250000 ورق ویفر در ماه پردازش می‌کنند که 42.5 درصد از آن را تشکیل می‌دهد. تولید NAND سامسونگ در سطح جهانی و 15.3 درصد از کل تولید NAND جهانی.

  خبر خوب این است که سامسونگ، بزرگترین تولید کننده NAND جهان با 34.5 درصد سهم بازار، دارای سهام کافی برای عرضه به مشتریان تا اواسط سال است. ماه آینده.

  Micron که دارای تاسیسات تولیدی در این شهر است نیز تحت فشار قرار گرفته است. قرنطینه شیان می گوید که کاهش کارکنان و پیمانکاران بر سطوح خروجی مونتاژ و آزمایش DRAM تأثیر گذاشته است.

  «ما از زنجیره تأمین جهانی خود، از جمله شرکای پیمانکار فرعی خود، برای کمک به خدمات رسانی به مشتریان خود برای این محصولات DRAM استفاده می کنیم. Micron می نویسد: ما پیش بینی می کنیم که این تلاش ها به ما امکان می دهد بیشتر تقاضای مشتری خود را برآورده کنیم، با این حال ممکن است با فعال کردن شبکه خود تاخیرهای کوتاه مدتی ایجاد شود.

  به نظر می رسد که تأثیر کمی خواهد داشت. در مورد قیمت کالاهای مصرفی NAND و DRAM، و دولت محلی انتظار دارد که محدودیت ها ظرف یک تا دو هفته کاهش یابد. اما سامسونگ و میکرون بدون شک امیدوارند که قرنطینه بیشتر از برنامه‌ریزی شده طول نکشد، به‌ویژه با توجه به کمبود تراشه‌های کنونی جهانی.


  تگ ها:

  کارخانه‌های , تولید , تراشه‌های , سامسونگ , میکرون , تأثیر , قرنطینه , قرار , گرفتند


خبرهای دیگر از صنعتی