خبر

 • تک بورد - کاربران Venmo اکنون می توانند چهار نوع ارز رمزپایه را خریداری ، نگهداری و فروش کنند

  کاربران Venmo اکنون می توانند چهار نوع ارز رمزپایه را خریداری ، نگهداری و فروش کنند
  3 روز و 9 ساعت قبل

  برداشت ویرایشگر: PayPal خدمات رمزنگاری خود را به Venmo گسترش داده است ، و صنعت رمزنگاری فرار را بیشتر به جریان اصلی تبدیل می کند. عملکرد در حال حاضر کمی محدود است و در واقع به این معنی است که کاربران فقط می توانند از رمزنگاری در Venmo به عنوان ذخیره ارزش استفاده کنند نه یک روش واقعی برای تسویه بدهی ها و پرداخت هزینه ها. هنوز هم این یک شروع است و ما گمان می کنیم در زمان مناسب قابلیت های اضافی نیز ب

  ارائه دهنده پرداخت های تلفن همراه اکنون به کاربران Venmo امکان خرید ، نگهداری و فروش چهار نوع ارز رمزپایه را مستقیماً در برنامه خود می دهد. چهار نوع اصلی رمزنگاری همه در اینجا بازی می کنند: Bitcoin، Ethereum، Litecoin و Bitcoin Cash. ، هیچ برشی ایجاد نکرد.

  شرکت اصلی PayPal از اواخر سال گذشته به کاربران در ایالات متحده اجازه خرید ، نگهداری و فروش همان چهار نوع رمزنگاری را داد. اخیراً ، این شرکت شروع به اجازه دادن به کاربران برای پرداخت هزینه خرید در شرکای تجاری با استفاده از رمزنگاری کرده است.

  دارل Esch ، SVP و GM در Venmo ، گفت که هدف آنها ارائه یک بستر استفاده آسان به مشتریان است که ساده باشد روند خرید و فروش ارزهای رمزپایه و برخی از سوالات متداول و سو mتفاهماتی که مصرف کنندگان ممکن است داشته باشند را از بین می برد.

  هزینه های Venmo برای خرید یا فروش رمزنگاری با PayPal مطابقت دارد ، به این معنی که حداقل هزینه 0.50 دلار برای خریدها یا فروش 1.00 دلار - 24.99 دلار. بالاتر از آن ، درصدی از مبلغ خرید یا فروش را همانطور که در س FAالات متداول Venmo مشخص شده است پرداخت خواهید کرد.





خبرهای دیگر از صنعتی