techbord.com کاربران پی پال در ایالات متحده هم اکنون می توانند ارزهای رمزپایه را خریداری ، نگهداری و فروش کنند

برداشت ویرایشگر: PayPal خرید و نگه داشتن ارز رمزنگاری شده را برای افراد فوق العاده آسان کرده است ، به ویژه آنهایی که ممکن است تاکنون از این روند مرعوب شده باشند. اگر زمانی برای انجام مرحله بعدی ارز دیجیتال وجود داشت ، مطمئناً همین بود.

PayPal در اواسط ماه اکتبر اعلام کرد به زودی به کاربران در ایالات متحده امکان خرید ، نگهداری و فروش ارز رمزنگاری شده را مستقیماً از حسابهای PayPal خود می دهد. روز پنجشنبه ، پردازنده پرداخت وعده خود را عملی کرد.

کاربران واجد شرایط در ایالات متحده اکنون می توانند Bitcoin ، Ethereum ، Bitcoin Cash و Litecoin را خریداری ، نگهداری و بفروشند. برای شروع ، به سادگی وارد حساب خود شوید و دستورالعملهای روی صفحه را دنبال کنید.

PayPal برای معاملات حداکثر 24.99 دلار هزینه ای معادل 0.50 دلار دریافت می کند ، این هزینه برای معاملات بین 25 تا 100 دلار ، 2.3 درصد است. کارمزد درصدی معاملات بین 100.01 تا 200 دلار ، کارمزد 1.8 درصد برای معاملات بین 200.01 تا 1000 دلار و کارمزد 1.5 درصد برای هر چیزی بیش از 1000.01 دلار.

به طور قابل توجهی ، هیچ هزینه ای برای نگهداری رمزنگاری در حساب شما وجود ندارد.

https://techbord.com کاربران PayPal در ایالات متحده هم اکنون می توانند ارزهای رمزنگاری شده را خریداری ، نگهداری و بفروشند

PayPal همچنین خاطر نشان کرد که به دلیل تقاضای اولیه مشتری ، آنها محدودیت خرید هفتگی رمزنگاری را از 10،000 دلار به 20000 $ افزایش داده اند. این شرکت در توییتر از آن نام برد اما در مورد آن اطلاعیه مطبوعاتی اختصاصی ارائه نداد ، در عوض تصمیم گرفت نسخه اخبار ماه گذشته را با یک لبه کوچک به روز کند.

قبل از رفتن به آبهای رمزنگاری پی پال ، توصیه می کنم س FAالات متداول شرکت را در این مورد بررسی کنید. در حال حاضر ، واقعاً چیزهای زیادی وجود ندارد که بتوانید با رمزنگاری در PayPal انجام دهید. به عنوان مثال ، شما نمی توانید از رمزنگاری برای پرداخت هزینه ها یا ارسال پول از طریق PayPal استفاده کنید و رمزنگاری موجود در حساب شما "قابل انتقال به سایر حساب های PayPal یا خارج از آن نیست. "

پردازنده پرداخت هنوز در حال برنامه ریزی است که به مشتریان اجازه می دهد تا از طریق رمزنگاری برای خرید 26 میلیون شریک تجاری خود استفاده کنند ، اگرچه انتظار نمی رود که این ویژگی تا سال 2021 آماده باشد.

حسن نیت ارائه می دهد Marc Bruxelle

کاربران پی پال در ایالات متحده هم اکنون می توانند ارزهای رمزپایه را خریداری ، نگهداری و فروش کنند
industry/کاربران-پی-پال-در-ایالات-متحده-هم-اکنون-می-توانند-ارزهای.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com این بسته هک اخلاقی با تخفیف 98 درصدی به فروش می رسد
techbord.com سامسونگ و Mastercard به طور مشترک در حال تهیه کارت پرداخت بیومتریک هستند
techbord.com اپل می گوید که iOS 14.5 به کاربران امکان تنظیم یک پخش کننده موسیقی پیش فرض را نخواهد داد
techbord.com Diablo II: Resurrectioned با پرونده های بازی ذخیره شده 20 ساله سازگار خواهد بود
techbord.com حمل جهانی ساعت های هوشمند به دلیل همه گیر شدن در اکثر مواقع در سال 2020 ثابت بود
techbord.com مایکروسافت به مشکل عدم پاسخگویی در کنترل کننده های جدید Xbox اذعان کرده و در حال رفع مشکل است
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.