خبر

 • تک بورد - ژنرال انگلیسی می گوید ارتش انگلیس می تواند تا سال 2030 25 درصد رباتیک باشد

  ژنرال انگلیسی می گوید ارتش انگلیس می تواند تا سال 2030 25 درصد رباتیک باشد
  چند ثانیه قبل

  ارتش انگلیس در حال پیشبرد برنامه های توسعه و استقرار چند هزار ربات رزمی است که برخی از آنها ممکن است خودمختار باشند. تاکنون ، نظامیان در سراسر جهان از استفاده از فن آوری های بدون سرنشین در شرایط جنگی پرهیز کرده اند. هواپیماهای بدون سرنشین نیمه مستقل دارای یک خلبان هستند که همیشه در کنترل است ، بنابراین انسان تصمیمات نهایی حمله را می گیرد ، نه هوش مصنوعی.

  رهبران ارتش انگلیس فکر می کنند که تا سال 2030 تقریباً یک چهارم نیروهای زمینی انگلیس روبات خواهند بود. این تقریباً 30،000 ماشین جنگی خودمختار و کنترل از راه دور است که طی حدود یک دهه مستقر شده اند. نیک کارتر در مصاحبه ای با گاردین گفت.

  کارتر مراقب بود یادآوری کند که رهبری ارتش هنوز هیچ هدف مشخصی در ذهن ندارد و تخمین های او فقط نظر او است.

  مانع اصلی که بودجه ارتش در حال حاضر با آن روبرو است. تحقیقات در مورد تولید ربات های رزمی در ماه اکتبر با به تعویق افتادن طرح هزینه های بین دولتی متوقف شد. ژنرال کارتر گفت که اکنون مذاکرات در مورد موضوع بودجه در حال انجام است و آنها "" به طرز بسیار سازنده ای در حال انجام هستند "." "alt = " https://techbord.com ارتش انگلیس می تواند تا سال 2030 25 درصد رباتیک باشد ، "ژنرال بریتانیایی" "سیستم رباتیک پیشرفته مسلح مدولار پیشرفته (MAARS) ارتش آمریکا یک پهپاد با کنترل از راه دور RSTA است. / p>

  "واضح است که ، از دیدگاه ما ، ما در مورد چنین چیزی [بودجه چند ساله] بحث خواهیم کرد زیرا به سرمایه گذاری بلند مدت نیاز داریم زیرا سرمایه گذاری بلند مدت به ما فرصت اعتماد به كارتر توضيح داد.

  به كارگيري ربات هاي رزمي كه براي تصميم گيري در ثانيه و احتمالاً كشنده برنامه ريزي شده اند ، پرچم هاي اخلاقي را افزايش مي دهد ، اما استقرار و توسعه دو امر متفاوت است. ارتش انگلیس و سایرین سالها روی سلاح های کوچک خودمختار یا کنترل از راه دور کار کرده اند.

  به عنوان نمونه می توان به هواپیمای بدون سرنشین i9 انگلستان اشاره کرد. این یک هواپیمای کوچک شش روتور است که توسط انسان کار می کند و مجهز به دو اسلحه شکاری است. وظیفه اصلی آن این است که هنگام حمله به یک ساختمان در سناریوهای نبرد شهری ، به آن توجه کند. داشتن ربات ابتدا برای شلیک به آتش و اعزام دشمن قبل از اینکه فرصتی برای شلیک به سربازان انسانی داشته باشد ، می تواند جان بی شماری را نجات دهد.

  در حال حاضر ، ربات های کاملاً مستقل رزمی چیزی بیش از یک تصور نیستند. در حالی که نمونه های اولیه وجود دارد ، اما هیچ برنامه فوری برای استقرار آنها وجود ندارد. رهبران جهان باید در مورد زمان و چگونگی استفاده نظامیان از این ماشین های جنگی توافق کنند. آخرین چیزی که هر کسی می خواهد این است که هوش مصنوعی سرکش در حال اجرا و کشتن بی گناهان باشد.

  اعتبار تصویر: نیروها

خبرهای دیگر از صنعتی