خبر

 • تک بورد - پی پال به زودی به کاربران امکان خرید ، فروش و نگهداری ارز رمزپایه را می دهد

  پی پال به زودی به کاربران امکان خرید ، فروش و نگهداری ارز رمزپایه را می دهد
  25 روز و 11 ساعت قبل

  مشارکت PayPal با ارز رمزنگاری شده برای همه طرف های درگیر یک معامله بزرگ است. بدون شک باعث افزایش آگاهی از روشهای پرداخت جایگزین و اعتبار آنها خواهد شد در حالی که راههای بیشتری برای پرداخت به مشتریان در اختیار بازرگانان قرار می دهد.

  شایعه بار دیگر روشن شد. تنها چند ماه پس از اولین خبر پخش شدن پی پال در حال کار بر روی یک برنامه ارز رمزنگاری شده ، غول fintech روز چهارشنبه تأیید کرد که در حال راه اندازی سرویسی است که به کاربران امکان خرید ، فروش و نگهداری ارزهای رمزپایه شده مستقیم در کیف پول دیجیتال PayPal را می دهد.

  PayPal گفت که در ابتدا در هفته های آینده برای حسابداران ایالات متحده از Bitcoin ، Bitcoin Cash ، Ethereum و Litecoin پشتیبانی خواهد کرد. به ما گفته می شود که در نیمه اول سال 2021 پشتیبانی از Venmo گسترش یافته و بازارهای بین المللی را انتخاب خواهد کرد.

  https://techbord.com PayPal به زودی به کاربران امکان خرید ، فروش و نگهداری ارز رمزپایه را می دهد

  PayPal با همکاری Paxos Trust Company ، یک شرکت تنظیم شده که دارایی های فیزیکی و دیجیتال را در اختیار دارد ، همکاری می کند تا خدمات خود را در ایالات متحده آمریکا. یک ارسال در مورد Medium از نظر Paxos به جزئیات بیشتری در مورد این موضوع می پردازد.

  از اوایل سال 2021 ، مشتریان PayPal همچنین می توانند از منابع رمزنگاری شده خود به عنوان منبع تأمین مالی برای خرید از 26 مورد استفاده کنند میلیون شریک تجاری در سراسر جهان. در زمان خرید ، مصرف کنندگان می توانند رمزعبور خود را به فیات تبدیل کنند تا معامله را بدون پرداخت هزینه اضافی انجام دهند.

  اعتبار تصویر: Dan Eady، grejak

خبرهای دیگر از صنعتی