خبر

 • تک بورد - پلی استیشن 5 سریعترین کنسول سونی تاکنون است

  پلی استیشن 5 سریعترین کنسول سونی تاکنون است
  29 روز و 13 ساعت قبل

  PlayStation 5 سریعترین کنسول در تاریخ Sony Interactive Entertainment است که فقط هشت ماه پس از عرضه به 10 میلیون فروش رسیده است. برای کسانی که سابقه دارند ، این تقریباً یک ماه سریعتر از PlayStation 4 است - و همه اینها در طی همه گیر جهانی اتفاق افتاده است.

  از 18 ژوئیه 2021 ، SIE بیش از 10 میلیون کنسول PlayStation 5 در سراسر جهان فروخته است. اگر همه گیری جهانی مانع ایجاد زنجیره تأمین نشده بود و تعداد زیادی از خرده فروشان عمده تجارت را تغییر نداده بود ، در نتیجه بازاری برای پوست سرها رسیده بود ، سونی حتی زودتر به نقطه عطف رسیده بود.

  برای مرجع ، تقریباً 9 مورد زمان برد ماه ها پیش سونی 10 میلیون کنسول PlayStation 4 خود را بفروشد.

  https://techbord.com PlayStation 5 است کنسول پرسرعت فروش کنونی سونی تا به امروز

  سونی PlayStation 5 را در 12 نوامبر سال 2020 راه اندازی کرد ، درست دو روز پس از آنکه مایکروسافت کنسول های Xbox Series X و Series S جدید خود را کنار گذاشت. نسخه دیجیتال از 399 دلار شروع می شود در حالی که مدل پایه با درایو نوری 499 دلار سفارش می دهد. پیش سفارشات PS5 در کمتر از 24 ساعت به فروش رسید و از آن زمان کنسول همچنان کالای داغ باقی مانده است.

  با توجه به طوفان کامل ربات ها / پوست سرها / همه گیر ، پیدا کردن آن بسیار دشوار بوده است. کنسول نسل بعدی در طبیعت. با یک بررسی سریع در eBay مشخص می شود که PlayStation 5s هنوز بین 700 تا 900 دلار سفارش دارد. ضرب و شتم پوست سر ممکن است ، اما شما به یک استراتژی محکم و / یا یک شانس خوب نیاز دارید.

  اعتبار تصویر Girts Ragelis، iStock.com

خبرهای دیگر از صنعتی