خبر

 • تک بورد - پس از ممنوعیت چین، اکنون ایالات متحده در استخراج بیت کوین پیشتاز جهان است

  پس از ممنوعیت چین، اکنون ایالات متحده در استخراج بیت کوین پیشتاز جهان است
  29 روز و 13 ساعت قبل

  بیت کوین در اوایل امسال با یک مانع بزرگ روبرو شد، زیرا چین عملیات استخراج ارزهای دیجیتال و استخراج را سرکوب کرد. این وضعیت باعث شد که بیت کوین تقریباً نیمی از ارزش خود را در عرض چند ماه از دست بدهد، اما در نگاهی به گذشته، ثابت شد که بیشتر یک مشکل است تا یک مانع.

  هنگامی که اپراتورهای ماینینگ به اجبار از چین خارج شدند، همه فروشگاه را تعطیل نکردند و باعث فروپاشی شبکه نشدند. مطمئناً، برخی از آنها پول نقد کردند و به سرمایه گذاری های دیگر رفتند، اما بسیاری دیگر به سادگی نقل مکان کردند. بر اساس آخرین داده‌های شاخص مصرف برق بیت‌کوین کمبریج، بسیاری از آنها در ایالات متحده به سر می‌برند.

  در اوج عملکرد این ارز دیجیتال در آوریل گذشته، تقریباً 46 درصد از هش‌ریت شبکه جهانی بیت‌کوین در جهان به پایان رسید. (معیار قدرت محاسباتی مورد استفاده در هنگام ماینینگ) در چین منشأ گرفته است و ایالات متحده دارای میانگین سهم ماهانه فقط 16.8 درصد است. در ماه اوت، چین دیگر روی نقشه نبود، اما سهم ایالات متحده از هش ریت شبکه جهانی بیت کوین به 35.4 درصد رسیده بود. نزدیکترین رقیب بعدی، قزاقستان، در ماه اوت 18.1 درصد را به خود اختصاص داد.

  https://techbord.com ایالات متحده اکنون به دنبال ممنوعیت چین در استخراج بیت کوین در جهان پیشتاز است

  CBECI همچنین خاطرنشان کرد که کل مصرف برق بیت کوین برای سپتامبر 2021 7.97 تراوات ساعت بوده است.

  فقط در ماه گذشته. ، یک شرکت هلدینگ در پنسیلوانیا نیروگاهی را خریداری کرد که زغال سنگ زباله را می سوزاند تا ماینرهای بیت کوین ذخیره شده در کانتینرهای حمل و نقل در محل ذخیره شده اند.

  بیت کوین در حدود یک ماه گذشته حدود 60000 دلار ثابت نگه داشته است. در عوض، این سکه‌های alt و meme مانند Dogecoin و Shiba Inu بوده‌اند که اخیراً بیشترین سروصدا را ایجاد کرده‌اند و هر دو سودهای چشمگیری در هفته ایجاد کرده‌اند.

خبرهای دیگر از صنعتی