خبر

 • تک بورد - پردازنده های AMD در بین مشتریان ایستگاه های کاری Puget Systems محبوبیت بیشتری نسبت به اینتل دارند

  پردازنده های AMD در بین مشتریان ایستگاه های کاری Puget Systems محبوبیت بیشتری نسبت به اینتل دارند
  7 ساعت و 23 دقیقه قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ سازنده کامپیوترهای شخصی Puget Systems آخرین گزارش خود را در مورد توزیع پردازنده های اینتل و AMD در ایستگاه های کاری که می فروشد ، منتشر کرده است و خبرهای خوبی برای AMD است. پردازنده های تیم قرمز همچنان در حدود شش سیستم از هر ده سیستم فروخته شده توسط این شرکت یافت می شوند ، که پردازنده های AMD را به طور موقت در سال 2015 از تنظیمات خود حذف کرد زیرا بسیار محبوب نبودند. همانطور که هم

  در آخرین گزارش وضعیت پردازنده ، ویجت جورج از سامانه Puget می نویسد که در ماه ژوئن پردازنده های AMD در 60٪ از ایستگاه های کاری فروخته شده قرار گرفتند ، در حالی که اینتل در 40 سال بود. ٪ این نسبت به فوریه یک درصد افزایش AMD را نشان می دهد و به نظر می رسد اینتل در ماه جولای میدان بیشتری نسبت به رقیب خود از دست خواهد داد.

   https://techbord.com پردازنده های AMD در بین مشتریان ایستگاه های کاری Puget Systems

  محبوبیت بیشتری نسبت به اینتل دارند

  آمار جالب دیگر این است که 59٪ (در کل 32) ) از پیکربندیهای پیشنهادی سازنده ، ایستگاههای کاری AMD هستند ، در حالی که 22 گزینه Intel وجود دارد که تقسیم فروش این جفت را منعکس می کند. جورج می نویسد: "این نسبت تقریباً دقیقاً مطابق با تقسیم 60:40 است که این روزها در فروش واقعی شاهد هستیم ، و این جذابیت است زیرا برخی از این سیستم ها بسیار محبوب تر از سایرین هستند".

  نمودار فوریه (Puget Systems)

  این فقط Puget Systems نیست که AMD در آن پیشتاز است. پردازنده های Ryzen همچنان با داشتن هشت مکان در ده رتبه برتر ، بر پرفروش ترین نمودار پردازنده آمازون تسلط دارند. بالاترین ورودی اینتل ، Core i5-10600K ، در شماره هفت است. و این همه به رغم مشکلات موجود بودن ناشی از فشار وارد شده بر روند تولید TSMC به دلیل تقاضای زیاد است.

خبرهای دیگر از صنعتی