خبر

 • تک بورد - ویزا با 50 شرکت پیشرو رمزنگاری همکاری می کند تا به کاربران اجازه دهد دارایی های دیجیتال خود را در بازرگانان در سراسر جهان خرج کنند

  ویزا با 50 شرکت پیشرو رمزنگاری همکاری می کند تا به کاربران اجازه دهد دارایی های دیجیتال خود را در بازرگانان در سراسر جهان خرج کنند
  15 روز و -1 ساعت قبل

  زیبایی آنچه ویزا با برنامه کارت خود ارائه می دهد این واقعیت است که بازرگانان روزمره مانند فروشگاه های مواد غذایی و کافی شاپ ها برای تجارت با کسانی که ارز دیجیتال دارند مجبور نیستند به طور مستقیم ارزهای رمزپایه را بپذیرند. تا زمانی که کارت های ویزا را بپذیرند ، که اکنون حدود 70 میلیون بازرگان در سراسر جهان انجام می دهند ، خرید آنها خوب است.

  ویزا اعلام کرده است که با 50 سیستم عامل رمزنگاری برتر از جمله Coinbase ، FTX و CoinZoom مشارکت دارد که باعث می شود کاربران بتوانند ارز دیجیتال خود را در میلیون ها تاجر در اطراف تبدیل و هزینه کنند. کوی شفیلد ، رئیس رمزنگاری ویزا ، به Business Insider گفت: "این مانند هر معامله Visa دیگری برای آنها خواهد بود." "اما در باطن ، دارایی های رمزنگاری بلافاصله به فیات تبدیل می شوند." فقط در نیمه اول سال 2021 ، ویزا گفت که بیش از 1 میلیارد دلار برای کارت های ویزا مرتبط با رمزنگاری هزینه شده است. علاوه بر این ، یک چهارم شرکت های شرکت کننده در برنامه Fintech Fast Track ویزا در تلاشند تا Visa plastic مرتبط با یک سیستم رمزنگاری را صادر کنند.

  "شما این تعداد روزافزون مصرف کننده را با دارایی در سیستم عامل های رمزنگاری ، تجارت رمزنگاری ، نگه داشتن رمزنگاری - و سپس میلیون ها بازرگان که واقعاً رمزنگاری را نمی فهمند. آنها نمی خواهند مرکز فروش و پایانه های خود را به روز کنند و بفهمند که بلاکچین چیست. " - کوی شفیلد ، رئیس رمزنگاری ویزا.

  یکی از امتیازاتی که ویزا برجسته کرد ، یک برنامه پاداش است که به مصرف کنندگان اجازه می دهد فیات خود را خرج کنند و جوایز رمزنگاری را بدست آورند ، مانند نحوه برنامه های پاداش سنتی ، مایل های هوایی یا امتیاز هتل. برای خرج کردن ویزا معتقد است که چنین برنامه ای می تواند به آن کمک کند تا وفاداری طولانی مدت مشتری را در بین علاقه مندان رمزنگاری جدید و فصلی کسب کند.

خبرهای دیگر از صنعتی