techbord.com ویرجین هایپرلوپ برای اولین بار در محاکمه مسافران ، دو کارمند را می فرستد

رو به جلو: ویرجین هایپرلوپ دیروز دو مسافر را در پیست آزمایشی 500 متری به پایین فرستاد و به سرعت 107 مایل در ساعت رسید. این هنوز مراحل اولیه این فناوری است و فقط آزمایشات اولیه انجام شده است ، اما مزایای بالقوه آن هیجان انگیز به نظر می رسد.

سیستم حمل و نقل فوق العاده سریع که انسان را به یادداشت های بانکی قرن بیستم تبدیل می کند دیروز یک مسیر 500 متری در صحرای نوادا ایجاد کرد تا فناوری جدید خود را آزمایش کند.

Virgin Hyperloop (VH) یک " این سیستم حمل و نقل آینده است که غلافهای مغناطیسی را با سرعت زیاد در امتداد لوله های خلا vac می فرستد. این سیستم در سال 2013 توسط الون ماسک پیشنهاد شد و سال بعد توسط یکی از شرکت های تابعه Virgin Group برای توسعه مورد استفاده قرار گرفت.

غلاف در 500 ثانیه با حداکثر سرعت 107 مایل در ساعت مسیر آزمایشی 500 متر را طی کرد. دو نفر از کارکنان ویرجین ، سارا لوچیان و جاش گیگل ، در داخل غلاف بودند تا بررسی دوره آزمایشی خود را انجام دهند.

VH نشان می دهد که سیستم آن می تواند مسافران را از لس آنجلس به سانفرانسیسکو در 43 دقیقه دقیق منتقل کند ، که به حداکثر سرعت 670 مایل در ساعت نیاز دارد. این تقریباً دو برابر رکورد فعلی جهانی است که با آزمایش سرعت قطار mag-lev در ژاپن در سال 2015 ثبت شده است. به عنوان $ 20 USD و می تواند به فاصله 30 ثانیه از هم باز شود. هزینه ساخت این مسیر تقریبا 6 میلیارد دلار است.

برای مرجع ، قطار پرطرفدار High Speed ​​2 که در انگلیس ساخته می شود و لندن را به شمال متصل می کند هزینه ای در حدود 106 میلیارد پوند (140 دلار) نخواهد داشت. میلیارد دلار) این سیستم که با فناوری های مدرن ساخته شده است باید سرعت 250 مایل در ساعت را داشته باشد.

رئیس سابق Virgin Hyperloop One ، راب لوید ، پیشنهاد کرد که از راه حل Hyperloop می توان در هر نقطه از جهان استفاده کرد. وی به عنوان مثال زمان سفر 4 دقیقه ای بین فرودگاه های هیترو و گاتویک را نقل کرد.

در حالی که زیرساخت های قابل توجهی برای ساخت وجود دارد ، سارا لوچیان ، مدیر تجربه مشتری (و یکی از دیروز ') دو تست کننده آزمایشی) ، "ما می توانیم سیستم های حمل و نقل امروز یا دیروز را ادامه دهیم و با همان مشکلات موجود روبرو شویم یا اینکه واقعاً می توانیم به دنبال ساختن چیزی برای حل این مشکلات باشیم." p>

وب سایت VH همچنین مزایای زیست محیطی فناوری جدید را نقل می کند. لوله ها به صورت زیر زمینی ساخته می شوند یا روی تخته های بتونی معلق می شوند و تداخل در حیات وحش سطح را به حداقل می رسانند. همچنین قرار است این سیستم به طور کامل توسط صفحات خورشیدی پوشش سقف اجرا شود و ماهیت طراحی آن به این معنی است که بسیار آرام تر از ریل های مدرن خواهد بود.

این همه خوش بینانه به نظر می رسد ، گرچه بسیاری از این اطلاعات از ویرجین هایپرلوپ خواهیم دید که آیا این سرعت های بالا ، بهره وری از نظر هزینه و مزایای زیست محیطی واقعاً در آینده نزدیک ظاهر می شوند.

ویرجین هایپرلوپ برای اولین بار در محاکمه مسافران ، دو کارمند را می فرستد
industry/ویرجین-هایپرلوپ-برای-اولین-بار-در-محاکمه-مسافران-دو-کارمند.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com شخصی تراشه M1 اپل را درون iMac قرار داده است
techbord.com تلویزیون اپل با
techbord.com نتفلیکس سریع خنده ها را که یک خوراک کمدی به سبک TikTok برای مشترکان است ، راه اندازی می کند
techbord.com Bethesda یک درگاه DoR 3 PlayStation VR برای عرضه در تاریخ 29 مارس آماده کرده است
techbord.com Google قول داده است که سابقه مرور شما را به تبلیغ دهندگان متوقف کند
techbord.com اولین گردشگر قمری SpaceX در حال پذیرش برنامه های خدمه است
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.