خبر

 • تک بورد - ورود Google I / O در تاریخ 18 مه به عنوان یک رویداد فقط به صورت آنلاین ، برای همه رایگان خواهد بود

  ورود Google I / O در تاریخ 18 مه به عنوان یک رویداد فقط به صورت آنلاین ، برای همه رایگان خواهد بود
  27 روز و 12 ساعت قبل

  چیزی که باید منتظر آن بود: مانند بسیاری دیگر از شرکت های فناوری ، گوگل سال گذشته ، پس از رقابت همه گیر Covid-19 در سراسر جهان ، موقتا در کنفرانس های توسعه دهنده I / O خود ایستاد. گوگل به جای تکرار این حرکت امسال ، I / O را به حوزه دیجیتال منتقل می کند و میزبان اولین کنفرانس توسعه دهندگان آنلاین است.

  این رویداد از 18 مه آغاز می شود و به مدت دو روز کامل ادامه دارد و در 20 مه به پایان می رسد. گرچه بیشتر از مصرف کنندگان عادی به توسعه دهندگان علاقه دارند ، در صورت تمایل هر کس آزاد است که به صورت دیجیتال در آن شرکت کند.

  با این حال ، اگر می خواهید از این رویداد بیشترین بهره را ببرید ، Google به شما توصیه می کند با استفاده از حساب Google خود "ثبت نام" کنید. این امکان را برای شما فراهم می کند تا به جلسات AMA ، "محتوای شخصی شده" (از معنی آن مطمئن نیستیم) ، کارگاه های آموزشی و توانایی شرکت در دوره های پرسش و پاسخ مستقیم.

  کامل ورودی / خروجی برنامه در اواخر این ماه در حال آمدن است ، اما ما می دانیم که Google ترکیبی گسترده از محتوای امسال را شامل خواهد شد. در اینجا برنامه های اصلی توسعه دهنده و مشتری مداری وجود خواهد داشت ، که تا حد زیادی با اعلامیه های جدید محصول و همچنین برنامه های فرعی و عملی بیشتری برای برنامه های کاربردی پر شده است.

  ... و ما " دوباره برگردید :) 18-20 ماه مه برای #GoogleIO به صورت زنده ، آنلاین و رایگان برای همه به ما بپیوندید. https://t.co/763eVjWpYE pic.twitter.com/Sk3tUnLme0

  - Sundar Pichai (sundarpichai) 7 آوریل 2021

  اینها شامل جعبه های ماسه ای تعاملی (راهی عملی برای توسعه دهندگان برای امتحان جدید ویژگی های Google یا محصولات) و جلسات فنی که هدف آنها این است که به توسعه دهندگان یاد بگیرند که چگونه جدیدترین فناوری شرکت را برای موارد استفاده از آنها به کار بگیرند.

  اگر از خود می پرسید چه انتظاری از امسال دارید " I / O نشان می دهد ، ما هیچ پاسخ روشنی برای شما نداریم. ممکن است نزدیک به اواسط ماه مه شاهد نشت و اذیت بیشتر باشیم اما در حال حاضر اوضاع بسیار مبهم است. اگرچه برای الهام گرفتن به گذشته نگاه می کنیم ، رویدادهای I / O تقریباً همیشه بر اعلامیه های نرم افزاری تأکید می کنند.

  به همین ترتیب ، آشکارسازی کامل برای آندروید 12 تقریباً تضمین کننده است. این احتمال نیز وجود دارد که بتوانیم برخی از سخت افزارهای جدید را فاش کنیم ، اما توصیه نمی کنیم امیدهای شما را افزایش دهند - این موارد فقط گاهی اوقات در هنگام ارائه I / O اتفاق می افتد (به Google Home و Pixel 3a در 2016 و 2019 مراجعه کنید) .

خبرهای دیگر از صنعتی