techbord.com ورایزون ، نوکیا برای سرمایه گذاری 5G در اتحادیه اروپا و آسیا و اقیانوس آرام همکاری می کنند

چرا مهم است: Verizon با همکاری نوکیا توانایی تأخیر 5G را برای شرکتهایی که نیاز به شبکه های خصوصی دارند فراهم می کند. مطابق بیانیه تازه منتشر شده ، هدف اصلی عرضه شرکتهای بخش تولید ، تدارکات و توزیع در اروپا و آسیا و اقیانوسیه خواهد بود. به گفته برایان آر. فیتزجرالد ، رئیس SVP Global Solutions در نوکیا ، این سرمایه گذاری مشترک اتصال 5G را در بخش خصوصی تسریع می کند و تجربه کلی غنی تری را به مشتریان ا

"اتصال بی سیم خصوصی در بسیاری از صنایع در تحقق اهداف تحول دیجیتال درازمدت ، مرکزی شده است. ما با ارائه 5G خصوصی به همراه Verizon ، در حال آماده سازی راه برای سرعت بخشیدن به دیجیتال سازی برای سختگیرترین صنایعی هستیم که خواهان اتصال بی سیم قابل اعتماد هستند.

پیش بینی جدید شرکت تحقیقاتی ABI این تقاضا را پیش بینی می کند. برای شبکه های تلفن همراه خصوصی تا سال 2030 رشد قابل توجهی خواهد داشت و فروشی بالغ بر 64 میلیارد دلار است. پیش بینی می شود مشاغل بزرگ با درآمد سالانه بیش از 1 میلیارد دلار رشد اولیه بازار کلی شبکه خصوصی را در 10 سال آینده تحریک کنند.

انتظار می رود نصب شبکه های 5G خصوصی سرعت بخشیدن به استقبال از این فناوری در اروپا وجود دارد.

با این وجود ، مقاومت در برابر شبکه های 5G در حوزه عمومی وجود داشته است و چند روز پیش ، 15 کشور اتحادیه اروپا ، از جمله اتریش ، فنلاند و یونان هشدار دادند که رشد اطلاعات غلط در ارتباط است شبکه های 5G مانعی برای دستیابی به اهداف شبکه سراسری بود. در نامه خطاب به کمیسیون اتحادیه اروپا ، کشورها توجه به وجود گروه های فعال ضد 5G را که زیرساخت های 5G را خراب می کردند و مهندسان مخابرات را هدف قرار می دادند ، مورد توجه قرار دادند.

< مدتی است که در اروپا مقاومت عمومی در برابر شبکه های 5G وجود دارد. (اعتبار تصویر: Euractiv)

"این بی اعتمادی فزاینده به تجهیزات رادیویی موبایل می تواند پیامدهای منفی بر گسترش زیرساخت های شبکه تلفن همراه داشته باشد."

برخی از شرکت های فناوری مانند سامسونگ قبلاً خود نشان داده اند كه مزایای استفاده از این فناوری را به مردم نشان می دهند. سامسونگ انگلیس نیز در این میان است. این شركت برای به نمایش گذاشتن پتانسیل خود از یك راه اندازی 5G رونمایی كرده است.

نصب که در فروشگاه KX سامسونگ در لندن واقع شده است ، به بازدیدکنندگان این امکان را می دهد تا هنگام حرکت ، از راه دور بازی و بازی های Xbox را بصورت آنلاین تجربه کنند. آنها همچنین می توانند Netflix ، Spotify و سرویس های پخش جریانی YouTube را در شبکه 5G تجربه کنند.

< p> اعتبار تصویر: یاهو

ورایزون ، نوکیا برای سرمایه گذاری 5G در اتحادیه اروپا و آسیا و اقیانوس آرام همکاری می کنند
industry/ورایزون-نوکیا-برای-سرمایه-گذاری-5g-در-اتحادیه-اروپا-و-آسیا.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com انویدیا شروع به پشتیبانی مجدد BAR قابل تغییر برای پردازنده های گرافیکی RTX 3000 می کند
techbord.com اپل بی سر و صدا رتبه های قابل ترمیم آیفون و مک بوک را به وب سایت فرانسوی خود اضافه کرد
techbord.com نسخه جدید بازسازی System Dock Night Dive در تابستان امسال فرا می رسد ، اکنون نسخه آزمایشی رایگان را بارگیری کنید
techbord.com Framework Laptop آخرین تلاش برای یک لپ تاپ مدولار واقعی است
techbord.com محققان استنفورد چهار دلیل اصلی
techbord.com Final Fantasy VII Remake برای PS5 به یک DLC ماجراجویی Yuffie و پیشرفت های گرافیکی اضافه می کند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.