خبر

 • تک بورد - ورایزون از هر شرکت مخابراتی دیگری که در آخرین حراج طیف FCC 5G ترکیب شده بود ، پیشی گرفت

  ورایزون از هر شرکت مخابراتی دیگری که در آخرین حراج طیف FCC 5G ترکیب شده بود ، پیشی گرفت
  27 روز و 3 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ کمیسیون ارتباطات فدرال این هفته در آخرین حراج طیف بی سیم خود ، پیشنهاد دهندگان برنده و همچنین مجموع پیشنهاد نهایی را اعلام کرد. نتایج حراج کمابیش مطابق با انتظارات تحلیلگران است. Verizon برای کمک به تقویت نصب mmWave خود به یک حمل و نقل بزرگ نیاز داشت. T-Mobile از آنجا که به دلیل ادغام اخیر با Sprint ، طیف گسترده ای دارد ، قرار نبود به شدت وحشی شود.

  مشارکت Cellco ، که به آن Verizon Wireless گفته می شود ، در مجموع 45.5 میلیارد دلار در ازای دریافت 3511 مجوز هزینه کرد. AT&T با هزینه کل 23.4 میلیارد دلار در جایگاه دوم قرار گرفت که 1621 مجوز را به دست آورد ، در حالی که T-Mobile 9.3 میلیارد دلار برای جلب 142 مجوز پول پرداخت کرد. Cellular ایالات متحده همچنین 1.3 میلیارد دلار برای گرفتن 254 مجوز هزینه کرد.

  در مجموع 21 پیشنهاد دهنده برنده 5،684 مجوز موجود بوده و برای انجام این کار 81،168،677،645 دلار جمعاً هزینه کردند.

  اکنون اینکه نتایج حراج #CBand عمومی است ، زمان آن است که شرکتهای حمل و نقل توضیح دهند که با میلیاردها دلار طیف جدید خود چه کاری انجام می دهند. ورایزون با 3/10 روز اول سرمایه گذار است. T-Mobile با رویداد تحلیلگر خود در تاریخ 3/11 در مرحله بعدی قرار می گیرد.

  - الی بلومنتال (eliblumenthal) 24 فوریه 2021

  سرپرست سرپرست FCC جسیکا روزنورسل گفت که این امر برای بهبود اقتصادی آمریکا ضروری است. که آنها وعده خدمات بی سیم نسل بعدی را برای همه ، در همه جا ارائه می دهند. وی افزود: "این حراجی نشان دهنده تغییر رویکرد کشورمان به 5G به سمت طیف میانی باند است که می تواند از خدمات سریع ، قابل اعتماد و همه جا قابل رقابت با سایر جهانیان پشتیبانی کند".

  با بخش آسان در نمای عقب ، شرکت های مخابراتی اکنون باید بر روی ساخت زیرساخت ها برای حمایت از مجوزهای طیف که خریداری کرده اند متمرکز شوند.

  اعتبار اصلی: شماره 17

خبرهای دیگر از صنعتی