خبر

 • تک بورد - والمارت برای گسترش اکوسیستم تحویل در آخرین مایل آخرین سرمایه گذاری خود را در راه اندازی اتومبیل Cruise آغاز می کند

  والمارت برای گسترش اکوسیستم تحویل در آخرین مایل آخرین سرمایه گذاری خود را در راه اندازی اتومبیل Cruise آغاز می کند
  27 روز و 18 ساعت قبل

  Walmart در حال گسترش است تا مرز دیوارهای سوپرمارکت های برجسته سفید و آبی خود و در قلمرو اتومبیل های خودران. همانطور که رئیس و مدیر عامل شرکت جان فورنر امروز اعلام كرد ، زنجیره مواد غذایی سراسری تصمیم گرفته است میلیون ها سرمایه گذاری در كروز ، زیرمجموعه فناوری اتومبیل رانندگی جنرال موتورز داشته باشد.

  ما دقیقاً نمی دانیم که والمارت چه مقدار تراشه وارد کرده است ، اما کمکهای آن (همراه با پول نقد سایر سرمایه گذاران نهادی) باعث افزایش آخرین بودجه کروز از 2 میلیارد دلار به 2.75 میلیارد دلار شده است. به عبارت دیگر ، بخش تزریق وجه نقد والمارت چیزی در حدود 1 تا 750 میلیون دلار است ، اگرچه انتظار داریم که این قیمت در پایان بالاتر باشد ، زیرا شرکت احساس کرد نیاز به اعلام عمومی سرمایه گذاری دارد.

  مجموعهای خاص کنار ، این یک حرکت عاقلانه از طرف والمارت است. در حالی که خدمات تحویل همچنان به طور فزاینده ای برجسته در زندگی روزمره ما نقش می بندند (به ویژه در میان همه گیر بودن بیماری) ، شرکت هایی مانند Walmart شروع به مشاهده وسایل نقلیه خودمختار به عنوان ابزاری ارزشمند برای گسترش تجارت می کنند.

  اواخر سال گذشته ، این شرکت با کروز برای خلبانی یک برنامه تحویل خودران در مقیاس کوچک در اسکاتسدیل ، آریزونا کار کرد که کاملاً از طریق ناوگان اتومبیل های برقی تمام الکتریکی تأمین می شود. از طریق خلبان ، مشتریان می توانند از Walmarts محلی خود سفارشات مواد غذایی تهیه کنند و وسایل نقلیه کروز را به طور مستقل به خانه خود برسانند و اقلام را بدون تماس خارج کنند.

   https://techbord.com والمارت برای گسترش اکوسیستم تحویل در آخرین مایل آخرین توسعه کروز اتومبیلرانی خودران سرمایه گذاری می کند

  از آنجا که والمارت مشتاقانه پرتاب می کند بودجه اضافی در سفر دریایی ، ما تصور می کنیم که برنامه آزمایشی بسیار خوب کار کرده است. فورنر می گوید این شرکت تحت تأثیر آزمایش های بدون راننده "بی همتا" کروز ، "مدل کسب و کار متمایز" و "تعهد مشترک" برای آینده با انتشار صفر قرار گرفته است. از آنجا که هیچ راننده انسانی برای نگرانی وجود ندارد (خوب یا بد) ، چنین برنامه ای همچنین باید مقیاس پذیر و مقرون به صرفه باشد.

  و در واقع ، مقیاس پذیری دقیقاً همان چیزی است که والمارت امیدوار است با جدیدترین برنامه خود به دست آورد. سرمایه گذاری. غول خرده فروشی به نوبه خود با ارائه یک حرکت سریع به کروز ، این فرصت را پیدا می کند تا "آخرین اکوسیستم مایل" خود را به شکلی رشد دهد که امیدوار باشد به نفع مصرف کنندگان و کره زمین باشد.

خبرهای دیگر از صنعتی