خبر

 • تک بورد - هیوندای خرید 880 میلیون دلاری Boston Dynamics را تأیید کرد

  هیوندای خرید 880 میلیون دلاری Boston Dynamics را تأیید کرد
  چند ثانیه قبل

  Boston Dynamics ، شرکتی که پشت مجموعه ای عجیب و غالباً ترسناک از ربات ها است ، با قیمت حدود 880 میلیون دلار توسط گروه موتور هیوندای خریداری شده است.

  گزارشات مربوط به علاقه هیوندای به Boston Dynamics ماه گذشته منتشر شد. این شرکت رباتیک از زمان انصراف از یک پروژه انستیتوی فناوری ماساچوست در سال 1992 ، چندین بار دست خود را عوض کرده است ، و در سال 2013 توسط گوگل خریداری شده بود ، که آن را در سال 2017 به SoftBank فروخت. این شرکت ها هرگز ارزش معاملات را نشان ندادند.

  هیوندای گفت ارزش خرید Boston Dynamics 1.1 میلیارد دلار است. این غول خودروسازی توافق کرده است که 80 درصد از سهام سازنده ربات را خریداری کند و ارزش این معامله در حدود 880 میلیون دلار باشد. SoftBank از طریق یک شرکت وابسته به 20 درصد باقیمانده متصل خواهد شد.

  یکی از شناخته شده ترین ساخته های Boston Dynamics ربات Spot آن است. گروه بمب پلیس ایالت ماساچوست از ماشین شبیه به سگ استفاده کرده بود که در اوایل سال جاری با قیمت 74،500 دلار برای فروش به فروش رسید.

  یکی دیگر از محصولات پایدار Boston Dynamics Atlas است. ربات دوپا از انجام پارکور و بکلی فلیپ در سال 2017 به پرش از بالای سیاههها و انجام ژیمناستیک در سال گذشته تبدیل شده است. از تجارت آینده این شرکت ، ساخت اتومبیل 50 درصد و به دنبال آن تحرک هوای شهری با 30 درصد است.

  هیوندای گفت که بوستون رباتیک دارای "چندین فن آوری کلیدی" مورد علاقه برای این شرکت ، از جمله شرکتهای مربوط به "درک ، ناوبری و هوشمندی" اضافه کرد که هر دو شرکت می توانند از نقاط قوت مربوط به یکدیگر در ساخت ، تدارکات ، ساخت و ساز و اتوماسیون استفاده کنند. "

خبرهای دیگر از صنعتی