خبر

 • تک بورد - همه فیلم های برادران وارنر که در سال 2021 راه اندازی می شوند ، از طریق HBO Max در روز اول قابل پخش خواهند بود

  همه فیلم های برادران وارنر که در سال 2021 راه اندازی می شوند ، از طریق HBO Max در روز اول قابل پخش خواهند بود
  چند ثانیه قبل

  پنهان نیست که صنعت تئاتر سینما امسال به خصوص خوب عمل نکرده است - علت این امر گسترش ناگهانی ویروس Covid-19 نیست. از آنجایی که هزاران هزار تماشاگر بالقوه سینما تصمیم گرفته اند در خانه بمانند و از مکان های شلوغ پرهیز کنند ، تهیه کنندگان و زنجیره های تئاتر برای یافتن راه حل درگیر شده اند. برای برادران وارنر ، این راه حل در قالب یک استراتژی برتر ترکیبی ارائه خواهد شد.

  در طول سال 2021 ، همه نسخه های جدید این شرکت از طریق HBO Max در روز اول ، همراه با نمایش های تئاتر خود ، به نمایش در می آیند. این یک خبر خارق العاده برای مصرف کنندگان است (این به معنای انتخاب بیشتر است) ، اما برای زنجیره های تئاتر ، این می تواند ضربه بزرگی به خط اصلی آنها باشد - انحصار ابتدایی فقط برای تئاتر یکی از بزرگترین درآمد های مانند AMC و Cinemark است.

  هر دوی این شرکت ها بیش از 500 سالن سینما دارند و اگر مجبور شوند اولین فیلم خود را با رسانه های مشاهده دیجیتال به اشتراک بگذارند ، همه این موارد سربار - حتی با تعطیلی موقت بسیاری از سالن ها - می تواند به آنها آسیب برساند کمی این چیزی است که مدیرعامل WarnerMedia Studios and Networks Group آن سارنوف به خوبی از آن آگاه است.

  "ما می دانیم که محتوای جدید مایه حیات نمایشگاه تئاتر است." "اما ما باید این واقعیت را متعادل کنیم و نشان می دهیم اکثر سینماهای ایالات متحده احتمالاً در سال 2021 با ظرفیت کمتری کار می کنند." "/ p>

  https://techbord.com همه فیلم های برادران وارنر که در سال 2021 اکران می شوند از طریق HBO Max در روز اول قابل پخش خواهند بود

  به عبارت دیگر ، در حالی که وارنر نسبت به اوضاع تئاتر دلسوز است زنجیره ها ، نیازهای خودش - و مشتریانش - باید در درجه اول قرار بگیرند. با این حال ، این شرکت هنوز امیدوار است بینندگانی که توانایی انجام چنین کاری را دارند ، انتخاب کنند که فیلم های آینده آن مانند Matrix 4 و Dune 2 را در مکان های تئاتر فیزیکی ببینند. این امکان را به شرکت می دهد تا ضمن حمایت از مشتریان با آگاهی بیشتر در سلامت ، روشی جایگزین برای مشاهده جدیدترین فیلمهای پرفروش "به پشتیبانی شرکای خود در نمایشگاه" ادامه دهد.

  س bigال اصلی این است که چگونه همه اینها در عمل بازی خواهد کرد. به طور معمول ، بلیط های تئاتر فقط برای یک جلسه تماشا خوب است - قسمت بسیار کمی از علاقه مندان به سینما احتمالاً در هفته های بعد از شروع یک فیلم خوب برمی گردند تا دوباره آن را با دوستان خود تماشا کنند ، و در نتیجه به تئاتر پول اضافی می دهند.

  با وجود یک سرویس پخش جریانی مانند HBO Max ، از نظر تئوری می توانید ده جلسه مشاهده Matrix 4 را در یک ماه و بدون محدودیت بسوزانید. در صورت انتخاب ، حتی می توانید فیلم را برای سی دوست در اتاق نشیمن خود پخش کنید (نه اینکه ما به شما توصیه می کنیم چنین کاری را در این مواقع پرخطر انجام دهید) ، اگر بار دیگر درآمد بسیار ارزشمند بلیط را از سالن های نمایش بدزدید.

  این وضعیت نامطلوبی برای سینماهای فیزیکی است و ما فقط باید منتظر بمانیم و ببینیم که آنها در ماه های آینده چقدر خوب نگه می دارند.

خبرهای دیگر از صنعتی