خبر

 • تک بورد - نینتندو بازی Next Level ، سازندگان Luigi 's Mansion 3 را خریداری می کند

  نینتندو بازی Next Level ، سازندگان Luigi 's Mansion 3 را خریداری می کند
  7 روز و 21 ساعت قبل

  چرا مهم است: نینتندو سازنده Next Level Games را خریداری خواهد کرد که چندین عنوان انحصاری برای سیستم عامل های نینتندو کار کرده است. این غول ژاپنی می خواهد استودیوی شخص اول دیگری را برای بهبود بخشیدن به بازی های انحصاری خود از قبیل Legend of Zelda: Breath of the Wild و Super Mario Odyssey ، تقویت کند.

  امروز نینتندو قصد خود را برای خرید Next Level Games (NLG) اعلام کرد. این استودیو به دلیل توسعه Luigi \ \'s Mansion 3 و عناوین خاص دیگر نینتندو مشهور است. در یک بیانیه مطبوعاتی کوتاه ، نینتندو هدف از خرید NLG را عنوان کرد: بهبود سرعت و کیفیت توسعه از طریق امکان ایجاد ارتباط نزدیکتر و تبادل کارکنان با تیم توسعه دهنده نینتندو. " 3 ، Super Mario Strikers برای Gamecube ، راه اندازی مجدد Punch Out برای Wii و Luigi \ \'Mansion: Dark Moon در 3DS. بعد از راه اندازی در سال 2019 ، Luigi \ \'Mansion 3 با فروش بیش از 7 میلیون نسخه و کسب جوایز بی نظیر ، مورد استقبال ویژه قرار گرفت.

  موفقیت Luigi \\' s Mansion 3 احتمالاً در نینتندو نقش مهمی داشت. تصمیم برای خرید NLG و حمایت از آنها به عنوان توسعه دهندگان حزب اول. علاوه بر این ، در کنفرانس مطبوعاتی نینتندو ذکر شد که "تعدادی از مدیران مالک اخیراً تشخیص داده اند که زمان فروش سهامشان مناسب است." نه نینتندو و نه NLG شرایط معامله را اعلام نکردند ، هرچند که انتظار می رود تا اول مارس بسته شود.

خبرهای دیگر از صنعتی