خبر

 • تک بورد - نینتندو آمریکا و رئیس جمهور آن ، بووزر ، از هكری به نام باوزر شكایت می كنند

  نینتندو آمریکا و رئیس جمهور آن ، بووزر ، از هكری به نام باوزر شكایت می كنند
  14 روز قبل

  WTF ؟! این واقعیت که رئیس جمهور نینتندو آمریکا با همان نام یکی از شخصیت های معروف این شرکت - Bowser - روبرو است ، یک اتفاق سرگرم کننده است ، اما این مرز مشترک با چیزهای عجیب و غریب است: آن ، باوزر.

  همانطور که توسط Polygon گزارش شده است ، پرونده قضایی دادگاه نشان می دهد كه نینتندو آمریكا به دلیل دو مورد قاچاق و یك مورد نقض حق نسخه برداری ، علیه گری بووزر ، رهبر ادعایی گروه هكر Xecuter ، دادرسی را آغاز كرده است.

  نینتندو ادعا می كند که Bowser یک "حلقه دزدان دریایی بین المللی" اجرا می کند که یک سیستم عامل غیر مجاز به نام "SX OS " و ابزارهای دزدی دریایی همراه آن را نصب می کند. این دستگاه ها اقدامات امنیتی نینتندو را دور می زنند تا کاربران بتوانند بازی های سرقت شده را بارگیری کنند ، آنها را به کارت حافظه منتقل کرده و سپس با استفاده از سیستم عامل SX آنها را روی سوییچ بازی کنند. همچنین امکان کپی کردن بازی های دزدی دریایی را فراهم می کند ، سپس می توان آن را با دیگران به اشتراک گذاشت.

  https://techbord. com نینتندو آمریکا و رئیس آن ، بوئرس ، از هكری به نام Bowser

  دنیس هاپر به عنوان رئیس جمهور كوپا / كینگ كوپا در برادران سوپر ماریو شکایت می كنند. نقشی كه به آن افتخار نمی كرد.

  این کت و شلوار اضافه می کند که Bowser حداقل از سال 2013 در حال ایجاد و فروش دستگاه های هک نینتندو بوده و آنها را به قیمت DS ، 3DS و Nintendo Wii به فروش رسانده است. او همراه با ماکس لوارن ، یکی دیگر از اعضای ادعای Xecuter ، در ماه اکتبر گذشته دستگیر و به 11 فقره جرم متهم شد.

  نینتندو ، که درخواست دادرسی هیئت منصفه را کرده است ، می خواهد عملیات باوزر تعطیل شود و جبران خسارت 2500 دلار برای هر دستگاه قاچاق و 150،000 دلار برای هرگونه نقض حق نسخه برداری. این شرکت دزدی دریایی را "جدی ، وخیم تر شدن مشکل بین المللی" خوانده و ادامه می دهد که Bowser (نه اقدامات Koopa) "بیش از 79 میلیون کنسول Nintendo Switch و Nintendo Switch Lite را در معرض خطر قرار می دهد دزدی دریایی. "

خبرهای دیگر از صنعتی