خبر

 • تک بورد - نسخه 2.1 مشخصات USB-C باعث تحویل برق 240 وات می شود

  نسخه 2.1 مشخصات USB-C باعث تحویل برق 240 وات می شود
  18 روز و 9 ساعت قبل

  انجمن اجرایی USB از بازنگری جدید در استاندارد USB-C خبر داد. با USB-C revision 2.1 ، تحویل برق رابط از 100W به 240W ارتقا می یابد ، اجازه می دهد دستگاه هایی مانند مانیتور 4K و تلویزیون ، چاپگرها و حتی لپ تاپ های بازی از طریق رابط USB-C تغذیه شوند.

  اعلان USB-IF نشان می دهد که گزینه برق 240 وات محدوده قدرت گسترده (EPR) نامیده می شود. برای کنترل توان 240 وات ، USB-IF مشخصات USB-PD را تغییر داد. گرچه آمپراژ تا 5 آمپر قابل تنظیم است ، ولتاژ حداکثر از 20 ولت (استاندارد USB-C 2.0) به 48 ولت افزایش یافته است. ، از جمله پشتیبانی از 5 آمپر و 50 ولت ، حداقل ولتاژ عملکردی 53.65 ولت و اجزای الکتریکی مانند خازن های بای پس برای حداقل 63 ولت. USB-IF همچنین توصیه می کند که از خازن های snubber در هر انتهای کابل برای جلوگیری از آسیب قوس در هنگام جدا شدن از برق استفاده کنید.

  علاوه بر این ، کابل های جدید باید به صورت الکترونیکی مشخص شده و به درستی شناسایی شوند تا کاربران بتوانند به راحتی آنها را از استاندارد تشخیص دهند. کابلهای USB-C با این وجود ، هیچگونه تغییر فیزیکی در دوشاخه وجود ندارد ، بنابراین کاربران می توانند یک دستگاه USB-C 2.1 را به پورت USB-C 2.0 و بالعکس بدون مشکل متصل کنند.

  https://techbord.com تجزیه و تحلیل مشخصات USB-C 2.1 تا 240 وات برق را تحویل می دهد

  با استاندارد جدید ، USB -IF همچنین استهلاک کابلهای استاندارد Power Range (SPR) را اعلام کرد. این موسسه اظهار داشت که دستگاههایی که از وات بالاتر استاندارد USB-C 2.1 پشتیبانی می کنند باید در 2H 2021 موجود باشند. قبل از اینکه استاندارد جدیدی برای شارژ لپ تاپ ها شود ، فقط یک مسئله زمان باشد. USB-C قبلاً به عنوان پورت شارژ به طور گسترده ای مورد استفاده قرار گرفته است ، اما کم مصرف ترین لپ تاپ های بازی معمولاً برای تأمین انرژی کل سیستم به بیش از 240 وات نیاز دارند.

خبرهای دیگر از صنعتی