خبر

 • تک بورد - نرم افزار Clunky با رابط کاربری گیج کننده فقط 500 میلیون دلار برای سیتی بانک هزینه کرد

  نرم افزار Clunky با رابط کاربری گیج کننده فقط 500 میلیون دلار برای سیتی بانک هزینه کرد
  4 روز و 21 ساعت قبل

  Facepalm: سیتی بانک در حال آموختن یک درس پرهزینه در زمینه طراحی نرم افزار است زیرا یک اشتباه سه گانه باعث شد بانک به جای فقط 7.8 میلیون دلار ، تقریباً یک میلیارد دلار وام پرداخت کند. سیتی بانک این اشتباه را ناشی از برنامه بانکی Oracle با رابط کاربری گیج کننده دانست.

  روز چهارشنبه ، یک قاضی حکم داد که طلبکاران مجبور نیستند پرداخت هایی را که سیتی بانک به آنها اشتباه انجام داده است ، پس دهند. این بانک در آگوست گذشته درصدد پرداخت 7.8 میلیون دلار سود به نمایندگی از Revlon بود ، اما یک پیمانکار فرعی در هند که معامله را انجام می داد به اشتباه 900 میلیون دلار به جای آن صادر کرد. این حکم فرایند بیش از حد گیج کننده ای را که هنگام استفاده از نرم افزار موردنظر "Flexcube " - بخشی از مجموعه بانکی Oracle مورد نیاز است - توصیف می کند.

  "در مورد Flexcube ، آسان ترین (یا شاید تنها) راه برای اجرا این معامله - برای پرداخت وام دهندگان آنجلو گوردون از اصل و سود موقت بدهکار از 11 آگوست سال 2020 و سپس بازسازی وام مدت دار 2016 با وام دهندگان باقیمانده - قرار بود آن را در سیستم وارد کنید مثل اینکه پرداخت کند وام به طور کامل ، در نتیجه باعث پرداخت سود متعلق به همه وام دهندگان می شود ، اما برای هدایت قسمت اصلی پرداخت به "حساب شستشو " - "یک حساب داخلی سیتی بانک ... برای اطمینان از اینکه پول از حساب شما خارج نمی شود ، بانک. ' "

  پیمانکار فرعی رابط کاربری را به درستی پر نکرده است ، و کل مبلغ به جای وام دهندگان به جای اینکه بیشتر به حساب شستشو واریز شود ، پرداخت شد. Citibank ایجاب می کند که سه نفر در معاملات بزرگ از این قبیل ثبت نام کنند. دو کارگر در شرکت برون سپاری شده تصویب این انتقال را تأیید کردند و امضای نهایی توسط یک مقام ارشد سیتی بانک در دلاور آمد و نوشت: "خوب به نظر می رسد ، لطفا ادامه دهید. مدیر ارشد قرار است بشوید."

  https://techbord.com نرم افزار Clunky با رابط کاربری گیج کننده فقط 500 میلیون دلار برای سیتی بانک هزینه دربرداشت پیمانکار فرعی فقط "بازنویسی " را بررسی کرد و وارد شد شماره حساب شستشو در قسمت اصلی. دستورالعمل های تسویه حساب جبهه و صندوق باید به همین ترتیب بازنویسی می شدند.

  سیتی بانک به طلبکاران نزدیک شد و توانست حدود 400 میلیون دلار از بودجه برخی از وام دهندگان را پس بگیرد ، اما دیگران گفتند: " "" بلومبرگ گزارش داد که بدهی Revlon فقط با حدود 42 سنت دلار معامله می شود و برخی از طلبکاران آن حاضر نبودند که خطر بازگشت زودهنگام را مجدداً بپذیرند.

  Citibank شکایت خود را به آنها را مجبور به بازپرداخت وجوه خود کرد ، اما قاضی دادگاه منطقه جسی فرمن ادعای بانک را رد کرد. عموماً ، در مواردی از این دست ، قانون از طرف سیتی بانك بوده است ، زیرا پرداخت ها را به اشتباه انجام داده است. با این حال ، استثنایی در نیویورک وجود دارد به نام "" تخلیه برای ارزش ". p>

  این دفاع می گوید اگر گیرنده انتقال سیم حق دریافت پول ارسال شده را داشته باشد و نمی داند که وجوه به اشتباه ارسال شده است ، نیازی به بازپرداخت معامله نیست. وام دهندگان Revlon ادعا می کنند که آنها متوجه نشده اند که این انتقال بیش از حد پرداخت شده است. آنها ادعا می كنند كه این تصور را داشته اند كه وامها را "پیش پرداخت" می كنند ، زیرا مبالغ موجودی برابر مانده مانده "است". دادگاه منطقه موافقت كرد.

  "باور قاضی فرمن در نظر خود نوشت: "اینكه سیتی بانك ، یكی از پیچیده ترین م institutionsسسات مالی در جهان ، اشتباهی مرتكب شده است كه قبلاً هرگز رخ نداده بود ، تقریباً با رقم تقریبی یك میلیارد دلار." "بر این اساس ، و به دلایلی که در بالا گفته شد ، دیوان معتقد است که انتقال های مفتولی 11 اوت مورد معامله" نهایی و کامل "بوده ، قابل لغو نیست. " "

  Citibank قصد دارد از این تصمیم فرجام خواهی کند و می گوید: "ما معتقدیم که ما حق دریافت وجوه را داریم و به دنبال بازیابی کامل آنها خواهیم بود." در همین حال ، قاضی به وام دهندگان دستور داد تا وجوه را تا زمان رسیدگی به فرجام خواهی در کمترین زمان نگه دارند. بیرون.

  اعتبار تصویر: TungCheung

خبرهای دیگر از صنعتی