خبر

 • تک بورد - نخست وزیر انگلیس ممنوعیت خودروهای نفتی را به سال 2030 منتقل می کند

  نخست وزیر انگلیس ممنوعیت خودروهای نفتی را به سال 2030 منتقل می کند
  27 روز و 15 ساعت قبل

  چرا مهم است: بوریس جانسون از انگلیس مهلت ممنوعیت فروش اتومبیل های جدید و ون هایی را که فقط با سوخت بنزین یا گازوئیل سوخت می شوند از سال 2035 تا 2030 ارائه داده است. "انقلاب صنعتی سبز " یک واقعیت است ، منتقدان صنعت خودرو می گویند این مهلت برای نگه داشتن وسایل نقلیه الکتریکی جهانی با صرفه برای مصرف کنندگان بریتانیا بسیار محدود است.

  نخست وزیر انگلیس در ماه های اخیر با برنامه سبز جدید خود تغییر جهت داده است و تلاش بیشتری برای انرژی های تجدیدپذیر ، انرژی هسته ای و فناوری جذب کربن می کند و ظاهراً از سوزاندن سوخت های فسیلی فاصله می گیرد.

  یکی از مهمترین اعلامیه هایی که مصرف کنندگان را تحت تأثیر قرار داده است ، ممنوعیت فروش اتومبیل های جدید و کامیون های سوختی از سال 2030 است. ظاهراً هیبریدی هایی که مطابق با مقررات هستند همچنان مجاز خواهند بود.

  منتقدان از نخست وزیر بر این باورند که این به راحتی برای دولت جدید بایدن در ایالات متحده متمرکز بر آب و هوا یک حمله جذاب است. شواهد این ادعا از بودجه 12 میلیارد پوندی وی برای "انقلاب صنعتی سبز" ناشی می شود ، مبلغ ناچیزی که با بودجه بحث برانگیز 100 میلیارد پوندی پروژه ریلی High Speed ​​2 که از سپتامبر آغاز شد مقایسه می شود.

  https://techbord.com نخست وزیر انگلیس ممنوعیت خودروهای نفتی را به سال 2030 منتقل می کند

  تصویر مفهومی رولزرویس " راکتور مینی هسته ای "در انگلیس

  در حالی که برخی معتقدند آقای جانسون باید کارهای بیشتری انجام دهد ، مدیران عامل مختلف خودرو در مورد این تلاش صحبت کرده اند. علی رغم تولید وسایل نقلیه الکتریکی پیشتاز ، رئیس BMW ، الیور زیپس ، س “ال کرد که آیا این حرکت از انگلستان عاقلانه است یا خیر ، با بیان اینکه "نتیجه این خواهد بود که بسیاری از رانندگان اتومبیل دیگر توانایی رانندگی با ماشین را ندارند" >

  خودروهای الکتریکی معمولاً گرانتر از اتومبیل های دارای سوخت فسیلی هستند. توسعه در فناوری EV مقرون به صرفه در اولویت دهه 2020 خواهد بود و اگر بخواهیم با خوشحالی مصرف کنندگان و رهبران صنعت در این مسیر قدم بگذارند ، یارانه های دولت ممکن است یک ضرورت باشد.

  مایک هاوز ، مدیر عامل شرکت جامعه تولیدکنندگان و بازرگانان موتور ، می گوید صنعت خودروی انگلستان از اهداف دولت است ، اما او معتقد است که محدودیت زمانی برای آن دشوار خواهد بود.

  "تولید کنندگان میلیاردها دلار سرمایه گذاری کرده اند تا وسایل نقلیه را تحویل دهند که در حال حاضر به هزاران خودرو کمک می کند. هاوز می گوید ، رانندگان به صفر می رسند ، اما این مهلت جدید ، که یک دهه سریع دنبال می شود ، چالش بزرگی را تعیین می کند. "

   https://techbord.com نخست وزیر انگلیس ممنوعیت خودروهای نفتی را به سال 2030 منتقل می کند

  12 میلیارد پوند برای سرمایه گذاری در پروژه های گسترده تر سبز ، بخشی از فناوری کارآمد کربن را پوشش می دهد ، مانند توسعه باتری و تولید انبوه ، ایستگاه های شارژ ، تولید خودروهای الکتریکی در میدلندز ، نیروگاه هسته ای ج راهنمایی ، و یک صنعت جوان ، اما در حال رشد ، باد انگلیس در شمال است. اینکه آیا این بودجه کافی خواهد بود ، در سالهای آینده مشخص خواهد شد.

  "اگرچه امسال مسیری کاملاً متفاوت از آنچه انتظار داشتیم طی کرده است ، اما من از برنامه های بلند پروازانه خود چشم پوشی نکردم جانسون می گوید: "برنامه ده نقطه من صدها هزار شغل سبز ایجاد ، پشتیبانی و محافظت می کند ، در حالی که تا سال 2050 به سمت صفر خالص گام برمی دارد."

خبرهای دیگر از صنعتی