خبر

 • تک بورد - نایب رئیس سامسونگ از زندان خارج می شود و به دفتر خود برمی گردد

  نایب رئیس سامسونگ از زندان خارج می شود و به دفتر خود برمی گردد
  4 روز و 14 ساعت قبل

  برترین ها: روز جمعه ، جی یی لی ، نایب رئیس سامسونگ به صورت مشروط آزاد شد و پس از صدور بیانیه ای برای خبرنگاران منتظر ، راهی دفتر مرکزی سامسونگ شد. دفتر رئیس جمهور کره جنوبی مون جائه این مدعی شده است که آزادی مشروط زودهنگام وی به نفع منافع ملی است.

  "ما به خوبی می دانیم که نظرات موافق و مخالف درباره آزادی مشروط جی یی لی وجود دارد. " دفتر مون در بیانیه ای گفت. "نظرات افرادی که مخالف هستند نیز درست است. "

  "از سوی دیگر ، افراد زیادی بوده اند که خواهان آزادی مشروط وی در این بحران شدید شده اند ، به این امید که او کمک کند کشور با توجه به نیمه رساناها و واکسن ها. "

  پدربزرگ لی در سال 1938 سامسونگ را تاسیس کرد. او از سال 2014 مسئول گروه سامسونگ بود. مسئول تصمیم گیری استراتژیک بلند مدت و غیبت طولانی مدت او برنامه های سرمایه گذاری سامسونگ را به تأخیر انداخته است. p> در سال 2017 ، لی به اتهام "رشوه ، اختلاس و شهادت دروغ" متهم شد و پس از محکومیت برای بخشی از اتهامات ، به پنج سال زندان محکوم شد. پس از یک سال حبس ، دادگاه تجدیدنظر حکم وی را تعلیق کرد و او را موقتاً آزاد کرد. جمله جدید انتظار می رفت که او تا سال آینده در زندان بماند ، اما ماه گذشته وزارت دادگستری دستورالعمل های آنها را برای فعال کردن مشروط زودهنگام تسهیل کرد و اجازه داد لی پس از گذراندن تنها 18 ماه آزاد آزاد شود.

   https://techbord.com نایب رئیس سامسونگ از زندان خارج شده و به دفتر کار خود باز می گردد

  از طریق رویترز.

  آزادی مشروط لی به دلیل این است که دولت مون بر بستر اصلاحات سیاسی کار می کرد. لی متهم به رشوه دادن به چوی سون سیل ، دوست نزدیک رئیس جمهور سابق پارک گئون های بود. چوی و پارک هم اکنون به دلیل موارد شدید سوءرفتار سیاسی در زندان هستند ، که عمدتا بر روابط نامناسب دولت و گروه های بزرگ کره جنوبی متمرکز شده است. ارتباطات به نفع رشد اقتصادی که رهبری لی می تواند ایجاد کند. در هر سال ، گروه سامسونگ مسئول 10 تا 20 درصد تولید ناخالص داخلی کره جنوبی است.

  یکی از تصمیمات بعدی لی ، قرار دادن یک قطعه تراشه 17 میلیارد دلاری در ایالات متحده است. به دلیل کمبود تراشه ، هم لابی های آمریکایی و هم سرمایه گذاران سامسونگ بر رهبری سامسونگ فشار آورده اند تا برنامه های خود را برای ساخت این فضا نهایی کند. وی گفت: "من نگرانی زیادی برای مردم ایجاد کرده ام." "من عمیقا عذرخواهی می کنم. من به نگرانی ها ، انتقادات ، نگرانی ها و انتظارات زیاد از خودم گوش می دهم. من سخت کار خواهم کرد. "

  با وجود نگرش آینده نگرانه ، آینده لی نامشخص است. وی با اتهامات پیچیده تقلب در حسابداری و دستکاری قیمت سهام در ارتباط با ادغام سال 2015 که شامل همکاری پارک می شود ، روبرو است. وی به طور جداگانه متهم به استفاده غیرقانونی از آرامبخش دارویی است.

  لی هر دو اتهام را رد کرده و اواخر امسال برای آنها محاکمه می شود.

  اعتبار تصویر: والیک چرنتسکی

خبرهای دیگر از صنعتی