خبر

 • تک بورد - ناظران محتوای فیس بوک خواستار پرداخت خطر ، کار از راه دور و مراقبت های بهداشتی بهتر در میان بیماری همه گیر هستند

  ناظران محتوای فیس بوک خواستار پرداخت خطر ، کار از راه دور و مراقبت های بهداشتی بهتر در میان بیماری همه گیر هستند
  چند ثانیه قبل

  یک سیب زمینی داغ: فیس بوک یکی از بسیاری از شرکت هایی است که اعلام کرده کارمندان تمام وقت خود حداقل تا اواسط سال آینده از خانه کار می کنند ، اما بسیاری از مجریان محتوای آن مجبور به بازگشت به دفتر در وسط مرکز می شوند پاندمی. در یک نامه سرگشاده خطاب به روسای سازمان ، بیش از 200 نفر از این کارگران خواستار حمایت بهتر ، گزینه های کار از راه دور و پرداخت خطر هستند.

  "در این نامه آمده است:" پس از ماه ها اجازه دادن به مجریان محتوا برای کار در خانه ، با فشار شدید برای جلوگیری از نفرت و اطلاعات غلط در فیس بوک ، ما را مجبور به بازگشت به دفتر کردید. همچنین یادآوری می شود که تعدیل کنندگان با افزایش خطر Covid می توانند در صورت داشتن یادداشت پزشک از کار معذور شوند ، اما کسانی که با افراد آسیب پذیر زندگی می کنند هنوز باید به مطب مراجعه کنند. ناظران خواستار این هستند كه هر كس در معرض خطر یا با شخص پرخطر زندگی می كند باید به مدت نامحدود در خانه كار كند.

  علاوه بر این ، در حالی که برخی از مطالب ، مانند هر چیز غیرقانونی ، باید در دفتر نظارت شود ، هر کاری که می تواند از راه دور انجام شود باید از خانه انجام شود.

  زاکربرگ ، که اخیراً سومین فرد ثروتمند خود را در جهان از دست داد وضعیت نامه به ایلان ماسک گفته می شود ، در نامه

  همچنین امضا کنندگان شکایت خود را به دلیل کمبود هزینه پرداخت می کنند. ناظر محتوا در دفتر Accenture در آستین ، تگزاس ، به طور کلی در هر ساعت 18 دلار درآمد کسب می کند. هرکسی که برای مواد پرخطر مانند کودک آزاری وارد مطب می شود ، باید 1.5 برابر دستمزد معمول خود را بپردازد.

  دو خواسته آخر شامل پایان دادن به برون سپاری و ارائه خدمات بهداشتی و روانی واقعی است. مراقبت. در حال حاضر ، مجریان محتوا فقط 45 دقیقه در هفته با یک مربی سلامتی ارائه می شوند که "به طور کلی روانشناس یا روانپزشک نیستند و از نظر قرارداد یا درمان از نظر قراردادی ممنوع هستند".

  سالهای اخیر مجریان محتوا را از غول های فناوری از جمله فیس بوک ، یوتیوب و مایکروسافت پرونده های قضایی را آغاز کردند و ادعا کردند که پس از مشاهده محتوای آزار دهنده ، به اختلال استرس پس از سانحه (PTSD) مبتلا شده اند. در ژانویه مشخص شد که یک پیمانکار YouTube از کارمندان می خواهد سندی را امضا کنند که تأیید می کند ممکن است محتوای مورد بررسی آنها آزار دهنده باشد و منجر به PTSD شود.

خبرهای دیگر از صنعتی