خبر

 • تک بورد - میکرون پارچه سه بعدی XPoint سابق خود را به قیمت 900 میلیون دلار به Texas Instruments می فروشد

  میکرون پارچه سه بعدی XPoint سابق خود را به قیمت 900 میلیون دلار به Texas Instruments می فروشد
  3 روز و 16 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ میکرون در ماه مارس اعلام کرد که تولید حافظه 3D XPoint را متوقف کرده و کارخانه خود را در لهی ، یوتا به فروش می رساند. آنها از آن زمان در Texas Instruments خریدار پیدا کرده اند.

  میکرون این هفته گفت Texas Instruments توافق نامه ای برای خرید تسهیلات به مبلغ 900 میلیون دلار به صورت نقدی بسته است. این شرکت گفت که انتظار دارد 600 میلیون دلار اضافی از فروش ابزارهای منتخب و دارایی های دیگر که برخی از آنها قبلاً دست به دست شده اند ، پس بگیرد. به ما گفته می شود که دارایی های باقیمانده به سایر سایت های تولیدی میکرون منتقل می شود و یا به خریداران دیگر فروخته می شود.

  Texas Instruments به همه اعضای تیم Lehi موجود فرصت های شغلی را ارائه می دهد و فن آوری های خاص خود را در سایت مستقر می کند .

  https://techbord.com میكرون پارچه 3D XPoint سابق خود را با قیمت 900 میلیون دلار به Texas Instruments فروخته است

  میکرون در سال 2015 در 3D XPoint با اینتل همکاری کرد ، یک فناوری حافظه که 1000 برابر سریعتر از NAND اعلام شد. تعداد اندکی از محصولات با مارک Optane با استفاده از 3D XPoint توانستند به بازار عرضه شوند ، اما اینتل در نهایت در اواخر سال 2018 از فعالیت خارج شد.

  از آن زمان Micron تمرکز خود را به راه حل های حافظه برای مراکز داده تغییر داده است ، اتصال Compute Express Link (CXL). به گفته میکرون ، این فناوری پیوندی با عملکرد بالا بین رایانه ها ، حافظه و زیر سیستم های ذخیره سازی ارائه می دهد و می تواند یک کلید اصلی در سیستم عامل های هوش مصنوعی و در دنیای تجزیه و تحلیل داده ها باشد.

  اعتبار تصویر چارلز نولز ، tomeqs

خبرهای دیگر از صنعتی