خبر

 • تک بورد - میانگین هزینه‌های نقض داده به بالاترین حد خود می‌رسد

  میانگین هزینه‌های نقض داده به بالاترین حد خود می‌رسد


  17 روز و 10 ساعت قبل

  میانگین هزینه نقض داده‌های سازمانی به بالاترین حد خود رسیده است و اغلب شرکت‌ها قیمت محصولات یا خدمات را پس از نقض برای جبران ضرر افزایش می‌دهند.

  در گزارش سالانه Cost of a Data Breach، IBM Security گفته است که میانگین جهانی هزینه نقض داده 4.35 میلیون دلار است. این افزایش 2.6 درصدی نسبت به 4.24 میلیون دلار در سال گذشته و 12.7 درصد افزایش نسبت به 3.86 میلیون دلار در گزارش 2020 است. بدتر از آن، 60 درصد از سازمان‌هایی که در این مطالعه شرکت کردند، گفتند که تصمیمات برای افزایش قیمت‌ها مستقیماً با نقض‌های امنیتی مرتبط است.

  توجه داشته باشید که این فقط میانگین است. با نگاهی به موارد پرت، می بینیم که افرادی که در بخش مراقبت های بهداشتی فعالیت می کنند برای دوازدهمین سال متوالی با میانگین رکورد 10.1 میلیون دلار در هر حادثه پرهزینه ترین تخلفات را تجربه کردند.

  https://techbord.com <b>میانگین</b> هزینه های نقض <b>داده</b> به <b>بالاترین</b> حد خود می رسد

  احتمالاً تعداد کمی از سازمان‌ها متعجب خواهند شد که بدانند 83 درصد از سازمان‌ها بیش از یک نقض داده را در خود تجربه کرده‌اند. طول عمر. این بدون شک تا حدی به دلیل این واقعیت است که 62 درصد از افراد مورد مطالعه احساس می کردند که کارکنان کافی برای برآوردن نیازهای امنیتی خود را ندارند.

  در مورد بردارهای حمله، IBM خاطرنشان کرد که 19 درصد از نقض ها ناشی از سرقت است. یا اعتبار به خطر افتاده است. کمپین‌های فیشینگ منجر به 16 درصد از حوادث و پرهزینه‌ترین کمپین‌ها شد و به طور متوسط ​​هزینه نقض 4.91 میلیون دلار را به همراه داشت. سرورهای ابری با پیکربندی نادرست باعث 15 درصد نقض ها شدند.

  در مورد ابر، این مطالعه همچنین نشان داد که 45 درصد از نقض ها در ابر رخ داده است. محیط‌های ابری ترکیبی کمترین میانگین هزینه نقض را با 3.8 میلیون دلار در مقایسه با سازمان‌هایی که از مدل‌های عمومی یا خصوصی استفاده می‌کنند به ترتیب با میانگین 5.02 و 4.24 میلیون دلار تجربه کردند.

  https://techbord.com <b>میانگین</b> هزینه های نقض <b>داده</b> به <b>بالاترین</b> حد خود می رسد

  یک معیار جالب دیگر شامل باج افزار است. کسب‌وکارهایی که درخواست‌های باج پرداخت کرده‌اند، به طور متوسط ​​610000 دلار کمتر از هزینه‌های نقض را در مقایسه با آن‌هایی که تصمیم به پرداخت نداشتند گزارش کردند، اما این رقم شامل مبلغ باج پرداختی نمی‌شود. زمانی که میانگین باج 812,360 دلاری سال گذشته را در نظر گرفت، آونگ به سمت دیگری تغییر کرد و کسب‌وکارهایی که از درخواست‌های باج پیروی کردند، در نهایت هزینه‌های نقض کلی بیشتری را پرداخت کردند.

  IBM مؤسسه Ponemon را مأمور مطالعه 550 سازمان کرد. در 17 کشور و 17 صنعت بین مارس 2021 و مارس 2022 برای جمع آوری داده ها برای گزارش.

  اعتبار تصویر: Pixabay


  تگ ها:

  میانگین , هزینه‌ , داده , بالاترین , می‌رسد


  v 10
خبرهای دیگر از صنعتی