techbord.com منتقدان اپل اپیک ، اسپاتیفای و دیگران ائتلاف می کنند تا برای تغییرات فروشگاه App بجنگند

سیب زمینی داغ: اپل در گذشته با شرکت های زیادی درگیر شده است و اکنون گروهی از آنها ، از جمله Epic Games و Spotify ، یک گروه غیرانتفاعی تشکیل داده اند تا شیوه های فروشگاه App کوپرتینو را به چالش بکشند. ائتلاف برای انصاف برنامه ها می گوید این تاسیس برای "حمایت از آزادی انتخاب و رقابت عادلانه در اکوسیستم برنامه" تأسیس شده است.

تقریباً همه 13 برنامه ساز بنیانگذار با اپل سر و کله زده اند. Epic البته در حال حاضر پس از حذف Fortnite از App Store پس از معرفی پلت فرم پرداخت درون برنامه ای خود Epic ، به دلیل ادعاهای ضد انحصاری از اپل شکایت کرده است.

Spotify سال گذشته شکایتی را علیه اپل راه اندازی کرد ، 30 درصد کاهش آن از توسعه دهندگان ناعادلانه است. غول پخش موسیقی گفت که اپل به عنوان "صاحب استادیوم ، داور و بازیکن عمل می کند و زمین بازی را به نفع خدمات خود متمایل می کند. "

این گروه 10 "فروشگاه App" را تنظیم کرده است اصول ”در مطالبات خود. این موارد شامل هیچ توسعه دهنده ای نمی شود که به طور انحصاری از فروشگاه برنامه استفاده کند ، از طریق سیستم عامل مبتنی بر شیوه های تجاری شرکت مسدود نشود و هزینه های ناعادلانه ، غیر منطقی یا تبعیض آمیز را پرداخت نکند.

" همانطور که مجریان ، نهادهای نظارتی و قانونگذاران در سراسر جهان از اپل برای رفتار ضد رقابتی آن تحقیق می کنند ، ائتلاف برای انصاف برنامه ، صدای توسعه دهندگان برنامه ها و بازی ها در تلاش برای محافظت از انتخاب مصرف کننده و ایجاد شرایط بازی برابر برای همه ، "هوراچیو گوتیرز ، رئیس امور جهانی Spotify گفت."

این وب سایت تفاوت بین 30 درصد کارمزد سیب و حداکثر 5 درصد کارمزد حد بالا را برای خریدها از سایر ارائه دهندگان پرداخت ذکر می کند. اپل که محدودیت بازار آن اخیراً از مرز 2 تریلیون دلار عبور کرده ، سال گذشته بیش از 50 میلیارد دلار درآمد مالیاتی فروشگاه داشته است.

منتقدان اپل اپیک ، اسپاتیفای و دیگران ائتلاف می کنند تا برای تغییرات فروشگاه App بجنگند
industry/منتقدان-اپل-اپیک-اسپاتیفای-و-دیگران-ائتلاف-می-کنند-تا-برای.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com Microsoft Edge یک تولید کننده رمز عبور ، تم های اولیه و
techbord.com Super Bowl امسال جریان 4K یا HDR را کسب نخواهد کرد
techbord.com شخصی Linux را به Mac Mini جدید مبتنی بر Arm منتقل کرد
techbord.com بنیانگذار Pebble Beeper ، یک برنامه گپ جهانی را راه اندازی می کند که 15 سرویس برتر را در یک سرویس قرار می دهد
techbord.com بنیاد Raspberry Pi میکروکنترلر 4 دلاری با سیلیکون سفارشی راه اندازی می کند
techbord.com گزارش شده است که هدست VR اپل دارای یک فن یکپارچه ، طراحی پارچه و پشتیبانی از لنزهای طبی است
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.