خبر

 • تک بورد - معامله جدید Netflix تمام م componentsلفه های رویدادهای زنده را در واقعیت مجازی دارد

  معامله جدید Netflix تمام م componentsلفه های رویدادهای زنده را در واقعیت مجازی دارد
  26 روز و 19 ساعت قبل

  Netflix قرارداد جدیدی را با تهیه کننده Bridgerton امضا کرده است که ایده های واقعیت مجازی بالقوه و محتوای بازی و همچنین رویدادها و تجربیات زنده را به شما معرفی می کند. این محصولات ممکن است فقط به صورت مماس ارائه شوند اما می توانند قطعات اساسی باشند که Netflix برای ایجاد جایگاه خود در بازار رو به رشد حضور از راه دور مورد نیاز است.

  در آینده ای نه چندان دور ، ممکن است بتوانید به Netflix وارد شوید و روی هدست VR خود را بزنید تا از راه دور در رویدادهایی شرکت کنید که قبلاً به سفر در سراسر آمریکا و رزرو هتل گران قیمت.

  یک همکاری جدید بین Netflix و Shondaland Media ، "گسترش روابط محتوای خلاقانه آنها" ، امکان بازی و محتوای واقعیت مجازی را ایجاد می کند. این مشارکت همچنین شامل یک معامله تجاری است که شامل رویدادها و تجربیات زنده است.

  در حالی که Netflix در گذشته از VR محتاط بوده است ، گرگ پیترز ، مدیر CPO آنها قبلاً رویکرد خود را به این فناوری توضیح داده است. پیترز در رویداد سالانه آزمایشگاه Netflix Days که در سال 2018 در دفتر مرکزی آنها برگزار شد ، گفت که وی معتقد است VR به نسبت محتوایی که Netflix به مشتریان خود ارائه می دهد ، رسانه ای است که بیشتر برای بازی مناسب باشد.

  مدیر عامل فعلی Netflix و بنیانگذار ، رید هستینگز ، در انتهای دیگر این معادله در سال 2000 بود ، زمانی که نتفلیکس نوآور و جوان مبتکر بود ، در مورد ایده فروش به بلاک باستر بحث می کرد - و همه ما می دانیم که چگونه این اتفاق رقم خورد. اگر شرکت او بخاطر امتناع از ارتباط با آینده و انکار قدرت فن آوری های جدید ، سرنوشت بزرگی را متحمل شود که خنده دارانه باشد ، طنزآمیز خواهد بود.

  شاید رهبری Netflix شروع به تعامل کرده باشد در تفکر آینده گرایی ، یا شاید دست آنها توسط درگیر شدن شدید در فن آوری های VR توسط رقبای اصلی آنها مجبور شده باشد. علت هر چه باشد ، این اطلاعیه جدید دروازه طغیان برانگیختگی مهیج را باز می کند.

  کاتالیزور این خط فکری هم از محتوای احتمالی واقعیت مجازی ناشی می شود و هم از وقایع و تجارب زنده در همان اعلامیه. مانند موجی که کارگران به جای اینکه توانایی خود را برای کار از راه دور ترک کنند ، کار خود را ترک می کنند ، فشار در حوزه رویدادهای رسانه ای برای امکان حضور از راه دور وجود دارد. قدم بعدی که این شکل از رسانه قرار است بردارد ، انتقال به فضای VR است.

  کسانی که از تجهیزات VR به طور فزاینده ای در دسترس هستند ، می توانند دنیایی از امکان را برای خود باز کنند. افراد معلول ، دارای چالش های مالی ، افراد نالایق از نظر اجتماعی ، یا کاملاً درونگرا می توانند از راه دور از حوادثی لذت ببرند که قبلاً حتی برای آنها روی میز نبوده است. آنها می توانند در مهمانی های تماشای مجازی برای نمایش های مورد علاقه خود در Netflix شرکت کنند ، رویدادهای ورزشی را به صورت HD تماشا کنند - درست در صحنه عمل - یا اینکه بازی ساز مورد علاقه خود را در حال اعلام جدیدترین عناوین خود در زمان واقعی ببینند.

  به روزرسانی در BlizzCon : https://t.co/XLuqKWKJt5 pic.twitter.com/DQkzOMBKwJ

  - Blizzard Entertainment (Blizzard_Ent) 26 مه 2021

  Blizzcon's Blizzard برای دومین سال به یک فرم کاملاً دیجیتالی منتقل شد ردیف کردن هنرمندان موسیقی Marshmello و Travis Scott کنسرت های کاملی را در Epic Games 'Fortnite برگزار کرده اند (دومی یک رویداد خیره کننده است که در آن یک تراویس اسکات به اندازه یک آسمان خراش از طریق یک اسکای باکس روانگردان و منفجر شده با لیزر می رقصد. در VR) سالن های سینما تغییر چشمگیری از مشاغل خود به تماشای در خانه مشاهده کردند.

  در حالی که در ابتدا تغییر ناگهانی حضور از راه دور توسط همه گیری Covid-19 تحریک شد ، روشن است که این وضعیت بهم ریخته است موجودی مصرف رسانه جعبه پاندورا را باز کرده است که رهبران صنعت را به گزینه ای ساده واگذار می کند: با این شکل جدید از رسانه ها سروکار داشته باشید یا بخشی از سهم خود را در بازار به دلیل نوآوران از دست بدهید.

  تصویر اعتبار: Jan Vasek

خبرهای دیگر از صنعتی