خبر

 • تک بورد - مشتریان آمازون گزارش می دهند که تحویل PS5 توسط رانندگان به سرقت رفته است

  مشتریان آمازون گزارش می دهند که تحویل PS5 توسط رانندگان به سرقت رفته است
  چند ثانیه قبل

  WTF ؟! آمازون با یک کابوس PR غیر منتظره پلی استیشن 5 روبرو است. در 24 ساعت گذشته ، تعداد زیادی سفارش PS5 در انگلیس از بین رفته است. به نظر نمی رسد که این مورد مربوط به دزدی دریایی ایوان بی نظیر باشد. در عوض ، رانندگان تحویل متعدد ممکن است پشت سرقت ها باشند.

  پنجشنبه روز راه اندازی PlayStation 5 در انگلستان بود. بسیاری از مشتریان آمازون فقط برای یافتن بسته ای حاوی یک اسباب بازی یا یک چیز بی فایده دیگر ، با نگرانی منتظر تحویل کنسول براق نسل جدید خود بودند. برخی دیگر دریافتند که سفارشات آنها به عنوان "تحویل" علامت گذاری شده است اما به هیچ وجه چیزی دریافت نکرده است.

  گزارشات مربوط به تحویل کالاهای اشتباه از دیشب در توییتر آغاز شد. محصولات جایگزین شده آنقدر مضحک بودند که در ابتدا تصور می شد این افراد شوخی کننده ای هستند که سخت است دست گرفتن یک PS5 را مسخره کنند. با این حال ، همانطور که رانندگان تحویل آمازون شبانه تلاش می کردند تا همه سفارشات را دریافت کنند ، گزارش های بیشتری از برخی از منابع معتبر ارائه می شود Eurogamer خاطرنشان می کند که حتی برخی از کارمندان آن نیز از بین رفته اند.

  بنابراین ، به نظر می رسدAmazonUK کسی PS5 (دیررس روز) من را دزدیده است. جعبه بیرونی سمت راست ، مورد اشتباه. از کجا می توانم کمک بگیرم؟ AmazonHelpPlayStationUK pic.twitter.com/qBIZ3RHl1I

  - آنتونی دیکنز (antdickens) 20 نوامبر 2020

  امروز صبح ، آنتونی دیکنز ، سردبیر Nintendo Life با ارسال توییتر تحویل PS5 خود را یک روز تأخیر اعلام کرد و هنگامی که باز شد این بسته حاوی یک اسلحه Nerf بود. دیکنز با بررسی کارتن حمل و نقل ، متوجه شد که کسی به جای نوار معمول مارک آمازون ، آن را با نوار بسته بندی شفاف مهر و موم کرده است.

  بک آوریل می روزنامه نگار MTV نیز در توییت خود نوشت که به جای پلی استیشن ، یک سرخ کن هوا تهیه کرده است. 5- تصاویر جعبه وی همچنین نشان می دهد که از نوار شفاف برای چاپ مجدد آن استفاده شده است. سایر مواردی که افراد گزارش کرده اند شامل تهیه یک کیسه برنج ، ماساژور پا ، غذای گربه و کوره جورج فورمن است. و این خوش شانس ها بودند که حداقل چیزی به دست آوردند.

  # PS5 بر همه مبارک. سعی در رونمایی از محصول ما داشت ، اما آمازون ما را با یک سرخ کن هوای ناخواسته فریب داده است (پس از دادن رمز عبور تحویل). امروز شخص دیگری این مشکل را داشته است؟ pic.twitter.com/99IUSzSJUU

  - Bex آوریل مه (bexlectric) 19 نوامبر 2020

  چندین نفر گزارش کرده اند که اصلاً زایمان خود را انجام نداده اند. یکی از مشتریان گفت که وی در حال ردیابی بسته خود است و پیک را دید که بیرون از خانه اش بلند شد ، متوقف شد ، سپس رانندگی کرد. اعلان "تحویل ناموفق " ثانیه ها بعد ظاهر شد. خوشبختانه راننده در فاصله کمی از جاده قرار داشت و یک ایستگاه دیگر ایجاد کرد و مشتری توانست با او مقابله کرده و بسته خود را دریافت کند. او فقط یکی از کسانی است که ظاهراً توسط رانندگان تحویل آمازون کلاهبرداری شده است.

  پاسخ های شکایات نشان می دهد که آمازون طی 24 ساعت گذشته با درخواست بازپرداخت برای محموله های ناموفق PS5 درگیر شده است ، اما این شرکت به درخواست های نظر پاسخ نداده است.

  اعتبار تصویر: Jeramey Lende

خبرهای دیگر از صنعتی