خبر

 • تک بورد - مسنجر فیس بوک اکنون دارای بیش از 5 میلیارد بارگیری است که تنها سومین برنامه غیر Google است که از این نقطه عطف عبور کرده است

  مسنجر فیس بوک اکنون دارای بیش از 5 میلیارد بارگیری است که تنها سومین برنامه غیر Google است که از این نقطه عطف عبور کرده است
  3 روز و 12 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ محبوب نیست که فیس بوک و مجموعه برنامه های آن محبوب هستند ، چیزی که با مشاهده بیشترین بارگیری برنامه های Android در همه زمان ها به بهترین شکل نشان داده می شود. فقط سیزده مورد بیش از پنج میلیارد بار نصب شده است و فیس بوک تنها شرکت غیر گوگل در این لیست است. اکنون ، یکی دیگر از ویژگی های شبکه اجتماعی ، مسنجر ، نقطه عطف را پشت سر گذاشته است.

  همانطور که انتظار می رفت ، طبق برنامه Google Play ، پنج میلیارد+ کلوب بارگیری تحت سلطه برنامه های Google است: YouTube ، Maps ، Gmail و موارد مشابه در اکثر دستگاه های Android یافت می شوند. تنها ورودی هایی که از شرکت ثابت نبوده است ، برنامه فیس بوک است که در سال 2019 این تعداد را تصویب کرد و واتس اپ هنگام ورود به لیست در اوایل سال 2020.

  پلیس آندروید گزارش می دهد که فیس بوک مسنجر به عنوان سوم تبدیل شده است برنامه Facebook بیش از پنج میلیارد بار در طول زندگی خود در Android بارگیری شده است. هیچگاه تردیدی وجود نداشت که این برنامه به خواهر و برادرهای خود در افتخارآفرینی از این تمایز پیوست. طبق آمار استاتیستا ، بعد از 2 میلیارد واتس اپ (از ژانویه 2021) دومین بالاترین تعداد کاربر فعال ماهانه - 1.3 میلیارد نفر است.

  برنامه هایی که بیش از 5 میلیارد بار از فروشگاه Play بارگیری شده اند

  https://techbord.com مسنجر فیس بوک اکنون دارای بیش از 5 میلیارد بارگیری است ، فقط سومین برنامه غیر Google است که از این نقطه عطف عبور می کند

  مسنجر فیس بوک اکنون به این لیست پیوسته است

  بدون شک مارک زاکربرگ از اطلاع از موفقیت مداوم مسنجر خوشحال خواهد شد. برخلاف واتس اپ ، تلگرام ، سیگنال و چندین رقبای دیگر ، هنوز رمزگذاری نهایی به پایان را دریافت نکرده است - که قرار است سال آینده وارد شود - با این وجود فقدان چنین ویژگی به محبوبیت مسنجر آسیب نرساند.

  < p> فیس بوک مدت هاست که به دلیل نگرش شل نسبت به حریم خصوصی و امنیت کاربر با انتقاداتی روبرو شده است. همچنین مجبور شده است که به عنوان یک شبکه اجتماعی برای "افراد مسن" دیده شود ، مانند اسنپ چت و TikTok گزینه های "خنک تر". با این وجود ، این دستگاه همچنان یک ماشین پول ساز است و ممکن است هنگامی که عملکرد پیام رسانی بین برنامه ای فیس بوک به طور کامل گسترش یابد ، تعداد بارگیری آن را افزایش دهد.

خبرهای دیگر از صنعتی