خبر

 • تک بورد - مدیر عامل اکتیویژن، بابی کوتیک ادعا می کند که هیئت مدیره شرکت را در مورد اتهامات تجاوز جنسی مطلع نکرده است.

  مدیر عامل اکتیویژن، بابی کوتیک ادعا می کند که هیئت مدیره شرکت را در مورد اتهامات تجاوز جنسی مطلع نکرده است.
  22 روز و 10 ساعت قبل

  اکتیویژن بلیزارد در چند ماه گذشته به دنبال گزارش‌هایی مبنی بر سوءرفتار جنسی و آزار و اذیت گسترده در داخل شرکت، درگیر مجموعه‌ای از تحقیقات و جنجال‌ها شده است. چندین عامل مزاحم قبلاً استعفا داده اند، اما این به این خرابکاری پایان نداده است. اکنون، گزارش‌ها ادعا می‌کنند که بابی کوتیک، مدیرعامل اکتیویژن بلیزارد نه تنها از این رفتار نادرست اطلاع داشته، بلکه ممکن است تلاش کرده باشد تا از برخی از کارکنان

  این خبر برگرفته از وال استریت ژورنال است که با چندین منبع نزدیک به Activision، زیرمجموعه‌های آن و کسانی که از هیئت مدیره شرکت مطلع هستند صحبت کرده است.

  >

  این مقاله با ادعایی کاملاً منتهی می‌شود: در سال 2016، یک کارمند سابق بازی‌های Sledgehammer (یک استودیوی اکتیویژن) ادعا کرد که در سال‌های 2016 و 2017 توسط یک ناظر مرد مورد تجاوز جنسی قرار گرفته است. تحت فشار قرار گرفتن "الکل بیش از حد" در اداره و در محل کار مربوط به کار. این برخوردها به بخش منابع انسانی Activision، سرپرستان و حتی پلیس گزارش شد، اما به گفته WSJ، هیچ نتیجه ای حاصل نشد.

  مدتی بعد، Activision با زن کنار آمد و عملاً به پایان رساند. به آن مورد خاص با این حال، مهمتر از همه، Kotick نتوانست موضوع را به هیئت مدیره Activision گزارش دهد. WSJ ادعا می کند که سایر حوادث مشابه نیز توسط مدیر اجرایی گزارش نشده است.

خبرهای دیگر از صنعتی