خبر

 • تک بورد - مدیرعامل سیگنال کناره گیری کرد، برایان اکتون، یکی از بنیانگذاران واتس اپ، به عنوان مدیر موقت منصوب شد.

  مدیرعامل سیگنال کناره گیری کرد، برایان اکتون، یکی از بنیانگذاران واتس اپ، به عنوان مدیر موقت منصوب شد.


  12 روز و 8 ساعت قبل

  موکسی مارلین اسپایک، بنیانگذار سیگنال، از سمت مدیرعاملی سرویس پیام‌رسانی فوری رمزگذاری شده کناره‌گیری کرد. او هنوز به دنبال جایگزینی دائمی است، اما در این بین، برایان اکتون، یکی از بنیانگذاران واتس اپ، به عنوان رئیس موقت این شرکت خدمت خواهد کرد.

  مارلین اسپایک گفت که هدف او همیشه رشد و تداوم سیگنال فراتر از مشارکت او بوده است، اما تا همین اواخر، این به سادگی ممکن نبود. فقط چهار سال پیش، او هنوز کسی بود که تمام کدهای اندروید و سرور را برای این سرویس می نوشت و تنها فردی بود که در تماس بود. او همچنین تمام توسعه محصول را انجام می داد و حتی مجبور بود در صورت اختلال در سرویس، لپ تاپ خود را همیشه در دسترس داشته باشد.

  امروزه همه چیز بسیار متفاوت است. سیگنال در حال حاضر 30 کارمند متشکل از مهندسان، طراحان، کارکنان پشتیبانی و یک تیم رهبری دارد. او گفت که مارلین اسپایک اکنون به ندرت کد می نویسد و هیچ کس همیشه در تماس نیست.

  این یک سال جدید است! من تصمیم گرفتم زمان خوبی برای جایگزینی خودم به عنوان مدیر عامل سیگنال است: https://t.co/oX6yLebDhh

  — Moxie Marlinspike (@moxie) 10 ژانویه 2022

  با توجه به موقعیت فعلی شرکت، مارلین اسپایک گفت که اکنون احساس راحتی می کند که خود را به عنوان مدیرعامل جایگزین کند.

  جستجو برای یک رهبر جدید چند ماه است که ادامه دارد، اما مارلین اسپایک می خواست با اعلام این هفته آن را گسترش دهد. به یافتن بهترین فرد برای این شغل کمک کنید.

  در این مدت، برایان اکتون، عضو هیئت مدیره بنیاد سیگنال، داوطلب شده است تا به عنوان مدیر عامل موقت تا زمانی که جایگزین دائمی پیدا شود، خدمت کند. اکتون چندین سال پیش واتس اپ را تأسیس کرد و پیش از آن نیز مدتی را در یاهو، اپل و سیستم های ادوبی سپری کرد.

  مارلین اسپایک در هیئت مدیره سیگنال باقی خواهد ماند و از سمت مدیر عاملی خارج خواهد شد تا به جستجوی آن کمک کند. یک جایگزین دائمی.


  تگ ها:

  مدیرعامل , سیگنال , کناره , گیری , اکتون , بنیانگذاران , واتس , عنوان , مدیر , موقت , منصوب


  v 9
خبرهای دیگر از صنعتی