خبر

 • تک بورد - مدیرعامل اینتل ، باب سوان در حال کناره گیری است ، رئیس VMware پت گلسینگر جایگزین خواهد شد

  مدیرعامل اینتل ، باب سوان در حال کناره گیری است ، رئیس VMware پت گلسینگر جایگزین خواهد شد
  11 روز و 1 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ اینتل در روز سوم CES 2021 فاش کرد که باب سوان ماه آینده از سمت مدیر اجرایی کناره گیری می کند. اینتل گفت این اطلاعیه با عملکرد مالی سال 2020 شرکت ارتباطی ندارد و افزود که انتظار می رود درآمد سه ماهه چهارم و درآمد هر سهم بیش از راهنمایی قبلی باشد.

  سوان پس از استعفای برایان کرزانیچ در ژوئن 2018 پس از این که اینتل از رابطه توافقی کرزانیچ با یک کارمند اینتل مطلع شد ، نقش مدیر عامل موقت را به عهده گرفت. پس از هفت ماه جستجو ، هیئت مدیره اینتل برچسب موقت را حذف کرد و سوان رسماً هفتمین مدیرعامل در تاریخ شرکت شد.

  سوان توسط پت گلسینگر جایگزین خواهد شد ، "یک رهبر فن آوری ثابت شده با سابقه برجسته نوآوری ، رشد استعدادها و دانش عمیق اینتل. "عمر ایشراك ، رئیس مستقل هیئت مدیره اینتل گفت.

  https://techbord.com مدیر عامل اینتل باب سوان استعفا می دهد ، رئیس VMware پت گلسینگر جایگزین خواهد شد

  گلسینگر ، اولین افسر ارشد فناوری اینتل ، با این شرکت همکاری کرد نزدیک به 30 سال قبل از عزیمت در سال 2009 برای کار در EMC. از سال 2012 ، او به عنوان مدیر عامل شرکت VMware خدمت کرده است. این شرکت نرم افزاری اکنون در حال جستجوی رهبر بعدی خود است و Zane Rowe را به عنوان مدیر عامل موقت خود منصوب کرده است.

  چند سال گذشته برای اینتل بسیار دست انداز بود. ظاهراً این شرکت پس از جلوتر از AMD رقیب ، از پیشبرد خود بسیار راضی بود و قدری پای خود را از شتاب دهنده راحت کرد. این به AMD امکان آزادی لازم برای بازگشت شگفت آور با پردازنده های Ryzen خود را می دهد. این را با مشکلات تولید و حرکت اخیر اپل به سمت سیلیکون سفارشی مبتنی بر Arm ترکیب کنید و مشخص است که چرا اینتل می خواهد به جهتی دیگر برود.

  این هفته در CES 2021 ، اینتل نسل 11 هسته Intel Core خود را پیش نمایش کرد. پردازنده i9-11900K.

  سوان در 15 فوریه سال 2021 چوب دستی را به ژلزینگر می دهد. ارزش سهام اینتل در هنگام نوشتن خبر بیش از هشت درصد است.

  اعتبار تصویر SiliconAngel ، Michael Vi

خبرهای دیگر از صنعتی