خبر

 • تک بورد - محموله های SSD سه ماهه گذشته 3: 2 از HDD پیشی گرفتند ، اما دیسک های سخت هنوز مسابقه ذخیره سازی را هدایت می کنند

  محموله های SSD سه ماهه گذشته 3: 2 از HDD پیشی گرفتند ، اما دیسک های سخت هنوز مسابقه ذخیره سازی را هدایت می کنند
  10 روز و 5 ساعت قبل

  ما از آنجایی که درایوهای حالت جامد جایگزین گران قیمت HDD های سنتی بودند ، فقط مسیری طولانی را طی می کردند و فقط قسمت کوچکی از بازار را تشکیل می دادند. کاهش قیمت ها و افزایش ظرفیت ها محبوبیت آنها در چند وقت اخیر افزایش یافته است ، تا جایی که در Q1 2021 ، محموله های SSD 3: 2 از همتایان دیسک سخت خود پیشی گرفتند ، در حالی که در سال 2020 ، SSD ها 28٪ فروش واحد نسبت به HDD ها داشتند.

  بر اساس گزارش Trendfocus (از طریق سخت افزار Tom) ، سه سازنده هارد دیسک در Q1 2021 حدود 64.17 میلیون HDD را حمل کرده اند ، در حالی که کمتر از ده تأمین کننده SSD 99.438 میلیون SSD را در همان زمان حمل کرده اند. دوره.

  همه ما مزایای معمول سرعت و اندازه فیزیکی همراه با SSD را می دانیم ، بنابراین ارقام خیلی تعجب آور نیستند. گزارش IDC اخیر نشان داد که تقریباً 60٪ از رایانه های شخصی جدیدی که در Q1 حمل شده اند از SSD استفاده می کنند.

  https://techbord. com محموله های SSD سه ماهه گذشته 3: 2 از HDD پیشی گرفتند ، اما دیسک های سخت هنوز مسابقه ذخیره سازی را هدایت می کنند

  روند فروش SSD های HDD جدید نیست. جهش در فروش سه ماهه چهارم سال گذشته به SSD ها کمک کرد تا گذشته از 333 میلیون واحد برای کل سال 2020 ، از 260 میلیون واحد HDD فروخته شده جلوتر بروند.

  یک منطقه که HDD ها دارای مزیت هستند ، البته ، نسبت برتر به دلار / گیگابایت است که آنها را برای راه حل های سازمانی ایده آل می کند. و در حالی که مراکز داده هنوز از SSD برای ذخیره سازی استفاده می کنند ، این بدان معناست که کل بارهای Exabytes (EB) برای HDD در سه ماهه اول بسیار بیشتر از SSD است: 288.28 EBs در مقابل 66 EB.

  درایوهای حالت جامد آوردن پول بیشتر نیز بازارهای SSD در سال 2020 معادل 34.86 میلیارد دلار ارزش شرکت های تحلیل گر را داشتند ، در حالیکه HDD ها با 22.6 میلیارد دلار عقب بودند.

  https: / /techbord.com محموله های SSD سه ماهه گذشته 3: 2 از HDD پشت سر گذاشتند ، اما دیسک های سخت همچنان مسابقه ذخیره سازی را هدایت می کنند

  مانند بسیاری از محصولات فنی ، سامسونگ ، بهترین تأمین کننده حافظه فلش NAND ، وقتی صحبت از SSD می شود ، رهبر صنعت است و بیشترین سهم بازار را برای واحدهای حمل شده (25.3٪) و Exabytes (34.3٪) دارد. پس از آن Western Digital (18.2٪ واحد و 15.8٪ EB) و سپس Koxia - حافظه قبلی توشیبا (13.3٪ واحد و 9.4٪ EB) قرار دارند.

  SSD ها و به طور کلی بازار ذخیره سازی با مشکل روبرو هستند هم اکنون - علی رغم گزارش مثبت - هم اکنون. انتظار می رود کمبود کنترل کننده های SSD بر میزان فروش تأثیر بگذارد ، در حالی که معرفی ارز رمزنگاری شده Chia ، که می تواند یک حافظه SSD 512 گیگابایتی را در مدت 40 روز خراب کند ، در برخی مناطق زمینه تأمین تأمین قیمت و قیمت آن است.

خبرهای دیگر از صنعتی