خبر

 • تک بورد - مایکروسافت سهم توسعه دهندگان از فروش بازی های Microsoft Store PC را به 88 درصد افزایش می دهد

  مایکروسافت سهم توسعه دهندگان از فروش بازی های Microsoft Store PC را به 88 درصد افزایش می دهد
  24 روز و 7 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ کنفرانس توسعه دهندگان بازی (GDC) در نهمین بررسی سالانه وضعیت صنعت این هفته نشان داد که تنها سه درصد از توسعه دهندگان نظرسنجی معتقدند تقسیم درآمد "استاندارد" 30/70 با ویترین فروشگاه های دیجیتال عادلانه است. بلافاصله پس از آن ، مایکروسافت از تغییر عمده ای در برنامه تقسیم درآمد خود با توسعه اقتصادی خبر داد.

  فروشگاه Epic Games در اواخر سال 2018 با راه اندازی این روند ، به توسعه دهندگان این امکان را داد تا 88 درصد از پول بازی های خود را حفظ کنند. اکنون ، مایکروسافت پس از گزارش GDC از این روند پیروی کرده است.

  مت بوتی ، رئیس استودیوی Xbox Game ، گفت آنها شرایط Microsoft Store خود را برای توسعه دهندگان بازی های رایانه ای به روز می کنند. از اول آگوست ، توسعه دهندگان 88 درصد از درآمد خالص بازی های خود را به دست می آورند که از 70 درصد بیشتر است.

  "سهم درآمد مشخص و بدون اتصال رشته ها به این معنی است که توسعه دهندگان می توانند بازی های بیشتری را به بازی های بیشتر برسانند. بازیکنان و موفقیت تجاری بیشتری را از این طریق پیدا می کنند. " https://techbord.com مایکروسافت سهم توسعه دهنده فروش بازی های Microsoft Store PC را به 88 درصد افزایش می دهد

  بخار ، پلت فرم پیشرو توزیع بازی های رایانه ای ، توزیع توزیع خود را در اواخر سال 2018 به روز کرد تا به توسعه دهندگان با بازی های موفق اجازه دهد هنگام عبور از نقاط عطف خاص ، برش بزرگتری را به دست آورند. اپل در نوامبر سال 2020 اعلام کرد که هزینه های کمیسیون App Store را برای سودهایی که کمتر از 1 میلیون دلار در سال است به 15 درصد کاهش می دهد. گوگل ماه گذشته اعلام کرد که برای فروش 1 میلیون دلاری اولین فروشندگان ، کارمزدها را به نصف کاهش می دهد.

  اعتبار تصویر Gorodenkoff ، Casimiro PT

خبرهای دیگر از صنعتی