خبر

 • تک بورد - مایکروسافت اپل را در رسیدن به ارزش 2 تریلیون دلار دنبال می کند

  مایکروسافت اپل را در رسیدن به ارزش 2 تریلیون دلار دنبال می کند
  2 روز و 13 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ مایکروسافت و اپل رقابتی دارند که به دهه ها قبل برمی گردد ، بنابراین کوپرتینو وقتی اولین شرکت آمریکایی بود که سال گذشته به 2 تریلیون دلار سقف فروش رسید ، احتمالاً احساس خوشبختی می کند. اما سازنده ویندوز اکنون با تبدیل شدن به دومین شرکت دولتی ایالات متحده که ارزش بازار 2 تریلیون دلار را در اختیار دارد ، به رقیب خود در این باشگاه کاملا اختصاصی پیوسته است.

  سهام مایکروسافت در روز سه شنبه با رشد 1.2 درصدی ، محدودیت بازار خود را از 2 تریلیون دلار عبور داد. تنها شرکت دیگر به غیر از اپل که ارزش بالایی را به خود اختصاص داد ، شرکت آرامکو عربستان سعودی بود ، بزرگترین شرکت نفتی جهان ، که در دسامبر 2019 به طور خلاصه از این مرحله عبور کرد اما در حال حاضر ارزش بازار 1.9 تریلیون دلار دارد. ، مایکروسافت شاهد بهبود خط اصلی خود در سراسر همه گیری ها بوده است. این شرکت انتظارات را پشت سر گذاشته و بیشترین رشد درآمد خود از سال 2018 را در سه ماهه آخر تجربه کرده است - 41.7 میلیارد دلار - در حالی که سود 15.5 میلیارد دلاری آن 44٪ افزایش داشته است. سهام امسال تقریباً 20 درصد رشد کرده است و عملکرد بهتری نسبت به اپل و آمازون دارد.

  همانطور که بلومبرگ خاطرنشان کرد ، مایکروسافت 33 سال از IPO خود صرف کرد تا به اولین تریلیون دلار برسد. ارزش گذاری در سال 2019 ، اما رسیدن به 2 تریلیون دلار حدوداً دو سال به طول انجامید ، به دلیل کمترین تأثیر Covid-19 و رشد گسترده تجارت ابری آن.

  "مایکروسافت همه جعبه ها را بررسی می کند: بازارهایی که سرمایه گذاران از آن استقبال می کنند ، رشد قوی و پایداری را ارائه می دهد و برای بهره گیری از روندهای بلند مدت سکولار که در فناوری می بینیم ، در موقعیت بسیار خوبی قرار دارد. " ارزیابی 2 تریلیون دلاری "با توجه به نحوه چرخش خود نسبت به ابر ، تضمین شده است و حتی با توجه به عملکرد بسیار خوب ، ارزش آن همچنان جذاب است."

  اعتبار تصویر: هنر عکس و دانیل کنستانت

خبرهای دیگر از صنعتی