خبر

 • تک بورد - ماینرهای رمزنگاری در چین کارت های گرافیک خود را در میان سرکوب ها به فروش می رسانند

  ماینرهای رمزنگاری در چین کارت های گرافیک خود را در میان سرکوب ها به فروش می رسانند
  3 روز و 20 ساعت قبل

  خبرهای بالقوه جالبتری برای آن دسته از ما که مایل به ارتقا to به کارت گرافیک جدید بدون پرداخت ثروت اندک در eBay هستیم: به نظر می رسد سرکوب استخراج رمزنگاری در چین منجر به فروش ماینرها از پردازنده های گرافیکی خود شده است - و قیمت های گزاف - که می تواند منجر به این شود برای بهبود دسترسی جهانی

  PC Gamer گزارش می دهد که تصویری که به صفحه اعلانات تایوانی PTT ارسال شده نشان می دهد که معدنچیان در چین در حال فروش تعداد زیادی پردازنده گرافیکی Nvidia و AMD هستند ، از آخرین سری RTX 3000 و Radeon RX 6000 گرفته تا محصولات قدیمی ، از جمله خط GTX 10xx و سری Radeon RX 400.

  HKEPC گزارش می دهد که کارت ها با قیمت های سرسام آور دیگر به فروش نمی رسند. RTX 3070 که کمتر از 900 دلار در eBay یافت می شود ، 3120 دلار HKD (دلار هنگ کنگ) است که حدود 400 دلار آمریکا است. RTX 3060 Ti حدود 309 دلار و RTX 3060 244 پوند است.

  با این قیمت های پایین تذکراتی وجود دارد: کارت ها به صورت عمده به فروش می رسند و احتمالاً 24 ساعت کار می کنند. / 7 برای مدت طولانی در گاز کامل.

  به فروش می رسانند این خبر بازتاب دیگری از کاهش تقاضای کارت گرافیک در چین است که اخیراً شاهد قیمت GPU بوده است. پس از تعطیلی عملیات استخراج رمزنگاری مقامات سیچوان به شدت سقوط می کند. این امر پس از آن انجام می شود که کمیته شورای دولتی چین به سرپرستی معاون نخست وزیر لیو وی از سرکوب ارزهای مجازی به عنوان بخشی از تلاش برای مهار ریسک های مالی خبر داد.

  چین تا 70٪ رمزنگاری جهان را تشکیل می دهد. عرضه ، و با 700000 کارت گرافیک (حدود 25٪) که در سه ماهه اول جهانی ارسال شده و در نهایت به دست ماینرها رسیده است ، این سرکوب بر عرضه و تقاضا تأثیر می گذارد. ASRock گفت این وضعیت منجر به کاهش قیمت کارت شده است.

  ما شاهد نشانه های بیشتری هستیم که نشان می دهد بازار کارت گرافیک سرانجام ، البته اندکی ، بهبود می یابد. قیمت جدیدترین پردازنده های گرافیکی انویدیا و AMD در حالی که در دسترس بودن در حال بهبود است ، در آلمان رو به کاهش است. خرده فروشان اقدامات بیشتری را برای مبارزه با پوست سر انجام می دهند. گفته می شود انویدیا در حال افزایش عرضه RTX 3060 در این ماه است. و میانگین قیمت فروش eBay کارت های Ampere / RDNA 2 -8 from از ماه مه تا ژوئن کاهش یافت ، در حالی که سری Nvidia RTX 2000 -14 down پایین بود. ما هنوز مسیری طولانی را طی کرده ایم ، اما نشانه ها دلگرم کننده هستند.

خبرهای دیگر از صنعتی