خبر

 • تک بورد - مالک TikTok ByteDance با خرید Pico به واقعیت مجازی می پردازد

  مالک TikTok ByteDance با خرید Pico به واقعیت مجازی می پردازد
  23 روز و 5 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ ByteDance ، شرکت فناوری چند ملیتی چینی که بیشتر به عنوان چهره پشت TikTok شناخته می شود ، رسماً در حال ورود به متاورس است. CNBC تأیید کرده است که ByteDance با خرید استارت آپ Pico واقعیت مجازی موافقت کرده است. شرایط مالی این معامله که روزها پیش توسط نشریه چینی Nweon شایعه شد ، فاش نشد.

  ByteDance در بیانیه ای که با CNBC به اشتراک گذاشت ، گفت که مجموعه فناوری های نرم افزاری و سخت افزاری Pico و همچنین تیم بسیار مستعد آن ، از سرمایه گذاری بلند مدت آنها در زمینه نوظهور VR پشتیبانی می کند.

  Pico ممکن است نامی نباشد که قبلاً شنیده اید ، اما افراد صنعت VR مطمئناً با راه اندازی آشنا هستند. طبق گزارش IDC ، پیکو سومین تولید کننده هدست واقعیت مجازی در جهان در سه ماهه دوم سال 2021 بود و میزان فروش آن را 44.7 درصد در سال افزایش داد.

   https://techbord.com ByteDance مالک TikTok با کسب Pico به واقعیت مجازی می پردازد

  ByteDance تا اواخر به دنبال تنوع بخشی بوده است. سال گذشته ، این شرکت اولین محصول سخت افزاری خود را در قالب یک لامپ هوشمند با صفحه نمایش لمسی و دو دوربین عرضه کرد. چند ماه بعد ، استودیو بازی سازی موبایل Moonton را در معامله ای جمع آوری کرد که رویترز ارزش آن را 4 میلیارد دلار عنوان کرده است.

  با راه اندازی VR در مجموعه خود ، ByteDance می تواند آماده همکاری با بخش Oculus VR فیس بوک در فضای رو به رشد. و با توجه به مشارکت مجدد اپل در کنار تعداد زیادی از بازیکنان دیگر ، ما می توانیم در چند سال آینده شاهد پیشرفت جدی باشیم.

  اعتبار تصویر ژانگ کانلونگ ، گروه ویژوال چین

خبرهای دیگر از صنعتی