خبر

 • تک بورد - لنوو به دلیل نگرانی‌های مربوط به Covid-19 از نمایشگاه CES خارج شد

  لنوو به دلیل نگرانی‌های مربوط به Covid-19 از نمایشگاه CES خارج شد


  1 ماه قبل

  چندین رهبر فناوری از جمله آمازون، متا و توییتر قبلاً از جنبه حضوری نمایشگاه لوازم الکترونیکی مصرفی ماه آینده در لاس وگاس به دلیل نگرانی در مورد نوع Omicron کووید-19 حمایت کرده اند. اکنون می‌توانیم لنوو را به لیست رو به رشد شرکت‌هایی که حضور فیزیکی در CES ندارند اضافه کنیم.

  یکی از سخنگویان لنوو به TechCrunch گفت که پس از نظارت دقیق بر روندهای پیرامون کووید، آنها معتقدند که به نفع سلامت و ایمنی کارکنان، مشتریان، شرکا و به طور کلی جامعه است که همه چیز را به حالت تعلیق درآورند. فعالیت در محل برای لاس وگاس برنامه ریزی شده است.

  سخنگوی افزود، فناوری جدید لنوو همچنان طبق برنامه ریزی اولیه در 4 ژانویه و 5 ژانویه برنامه ریزی شده است.

  CES 2022 در تاریخ 5 تا 8 ژانویه در لاس وگاس با اقدامات ایمنی قوی حضوری خواهد بود و دسترسی دیجیتالی ما نیز برای افرادی که نمی‌خواهند یا نمی‌توانند به لاس‌وگاس سفر کنند در دسترس است. https://t.co/NT0OcJzGW1 pic.twitter.com/dWrhhY8F8P

  — CES (@CES) 22 دسامبر 2021

  انجمن فناوری مصرف کننده، سازمان دهنده CES، مجدداً در سه‌شنبه که نمایشگاه CES 2022 از 5 ژانویه تا 8 ژانویه در لاس‌وگاس حضوری خواهد داشت. به ما گفته شده است که "اقدامات ایمنی قوی" وجود خواهد داشت که شامل نشان دادن مدرک واکسیناسیون کووید-19 برای شرکت در گردهمایی حضوری است.

  CES 2022 همچنین دارای یک مؤلفه مجازی برای کسانی است که نمی توانند / مایل به سفر به صحرا نیستند.

  با تعطیلات پیش رو و جدید. با برگزاری جشن های سال یک هفته بعد، وضعیت ویروس احتمالاً قبل از بهبود آن بدتر می شود. اگر بخواهیم حدس بزنیم، لنوو آخرین بازیگر اصلی نخواهد بود که از فعالیت های حضوری در CES کناره گیری می کند. چیزی که ما هنوز نمی دانیم این است که چه زمانی یا آیا CTA کل رویداد فیزیکی را خاموش می کند.


  تگ ها:

  لنوو , دلیل , نگرانی‌ , مربوط , covid-19 , نمایشگاه , خارج


  v 14
خبرهای دیگر از صنعتی